Jesteśmy dostępni pon.-pt. w godzinach 9:00 - 17:00 +49 30 609 891 44

Wynajmuj z nami

Poradnik dla wynajmujących

Wszystkie wskazówki dotyczące udanego wynajmu znajdziesz w naszym fachowym poradniku, który zamówisz bezpłatnie drogą mailową.

  • Informacje o podatkach i przepisach prawnych dotyczących dochodów z wynajmu nieruchomości letniskowych
  • Przykładowe umowy wynajmu w języku niemieckim i angielskim
  • Ważne dokumenty dotyczące rezerwacji
  • Poradnik "Zamiana zapytań w rezerwację"
  • Lista kontrolna dotycząca wyposażenia, sprzątania itp.

Wskazówki dotyczące skutecznego marketingu

Jak zamienić zapytania w rezerwacje? Jakie są najbardziej lubiane opcje wyposażenia? Na co należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o opodatkowanie przy wynajmie domu lub mieszkania letniskowego?? Nasi eksperci z przyjemnością pomogą Państwu w tych i innych kwestiach.

Magda,
Online Marketing Manager

Zdjęcia

Liczy się pierwsze wrażenie - szczególnie dla urlopowiczów szukających odpowiedniego zakwaterowania!

Zwróć uwagę na odpowiednią perspektywę, optymalną rozdzielczość, wykonuj zdjęcia wszystkich pomieszczeń. Dobrze odbierane przez urlopowiczów są także zdjęcia nieruchomości z zewnątrz wraz z jej otoczeniem. Ładne fotografie zwiększają nie tylko szanse na sukces przy wynajmie, ale także Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

Daniel,
Specjalista ds. SEO

Kompletność

Zwiększ ilość rezerwacji opisując swoje miejsce noclegowe możliwie najbardziej szczegółowo!

Poza opisem wyposażenia i lokalizacji nieruchomości, obejmuje to również informacje na temat możliwych atrakcji i znajdujących się na miejscu zabytków. Dzięki dokładnemu i dobrze sformułowanemu opisowi, Twoja reklama będzie lepiej umiejscowiona w wyszukiwarkach i z góry zabezpieczysz się przed zbędnymi pytaniami od zainteresowanych stron.

Ewa,
Obsługa Klienta

Kalendarz rezerwacji

Codzienna aktualizacja kalendarza rezerwacji stanowi podstawę udanego wynajmu!

Nic nie jest bardziej rozczarowujące dla gościa jak to, gdy po wyborze wolnego terminu uzyska informację, że pożądany obiekt jest już wynajęty. Nasz kalendarz rezerwacji umożliwia łatwą aktualizację i automatyczną synchronizację.

Tanja,
Senior Marketing Managerin

Opinie

Opinie innych klientów odgrywają coraz ważniejszą rolę, i to niezależnie czy kupujesz sprzęt elektroniczny, szukasz lekarza, czy wynajmujesz dom wakacyjny!

Już trzy oceny Twojego obiektu zwiększają liczbę zapytań nawet o 28%. Wynika to również z faktu, że pozytywne oceny wpływają na możliwość wyszukania Twojego obiektu w wyszukiwarkach oraz na stronie Ferienhausmiete.de

Magazyn dla wynajmujących

Pozostałe porady i wskazówki dotyczące skutecznego wynajmu znajdziesz na naszym blogu.

Często zadawane pytania

Dlaczego portal domy-letniskowe.com to odpowiedni partner?
Ferienhausmiete.de / domy-letniskowe.com należy do największych niemieckojęzycznych portali turystycznych. Z ponad 14 milionami odwiedzających rocznie i ponad 1 milionem zapytań rezerwacyjnych, jesteśmy właściwym partnerem w bezproblemowym wynajmie Twojej nieruchomości. Przekonaj się o znakomitym pozycjonowaniu naszej strony w wyszukiwarkach.
Ile kosztuje ogłoszenie?
Ogłoszenie w portalu domy-letniskowe.com kosztuje 99 EUR rocznie plus VAT. Przy publikacji 10 i więcej ogłoszeń przygotowujemy dla Państwa ofertę indywidualną. Zapraszamy do kontaktu! U nas nie płacisz prowizji, nie ponosisz kosztów serwisowych i rezerwacyjnych. Zamawiając dodatkową opcję ogłoszenia typu TOP możesz ponadto zaprezentować nieruchomość bezpośrednio na stronie docelowej swojego regionu. Opcja ta kosztuje 25 EUR miesięcznie. Rezerwując ją na 12 miesięcy, płacisz tylko za 10.
Czy muszę płacić prowizję?
Nie. U nas płacisz tylko jedną, roczną opłatę za ogłoszenie. Nie ma prowizji ani opłat serwisowych, więc 100% dochodu z wynajmu stanowi Twój zysk!
Jak długi jest okres obowiązywania umowy?
Okres obowiązywania umowy na publikację ogłoszenia wynosi rok i wygasa automatycznie. Tylko Ty decydujesz o jego przedłużeniu. Przy opłacie za wykup reklamy na 2 lata udzielamy rabatu w wysokości 5%.
Czy moje ogłoszenie będzie się pokazywało w wyszukiwarkach?
Tak. Dbamy o to, aby Twoje ogłoszenie pojawiało się w wynikach wyszukiwania i mogło być łatwo znalezione przez urlopowiczów. Ferienhausmiete.de należy do największych niemieckojęzycznych portali turystycznych. Doskonałe pozycjonowanie naszej strony w wyszukiwarkach wpływa na zwiększenie zapytań i rezerwacji dotyczących także Twojego obiektu!
Jak mogę poprawić pozycję mojego ogłoszenia?
Na kolejność ogłoszeń w rankingu mają wpływ kryteria ich aktualności i kompletności. Aby osiągnąć dobrą pozycję należy zwrócić uwagę na następujące punkty:
  • Podaj z rocznym wyprzedzeniem ceny sezonowe
  • Staraj się, aby Twój kalendarz rezerwacji był zawsze aktualny
  • Dodaj maksymalną możliwą liczbę zdjęć w dobrej rozdzielczości
  • Wypełnij wszystkie pola tekstowe odpowiednimi opisami
  • Zbieraj opinie gości

Wszystkie powyższe punkty są ważne nie tylko pod kątem rankingu, ale także dla odwiedzających naszą stronę i Twoją reklamę - skutkują nie tylko większą ilością zapytań, ale przede wszystkim większą ilością rezerwacji.
Jeśli chciałbyś podnieść pozycję swojego ogłoszenia w rankingu, polecamy okresowe wykupienie ogłoszenia typu TOP. Dzięki niemu Twoja reklama będzie wyświetlana już na docelowej stronie regionu. Ogłoszenie typu TOP kosztuje 25 EUR miesięcznie i można je wykupić dodatkowo na dowolną ilość miesięcy. Rezerwując je na okres 12 miesięcy płacisz tylko za 10.
Kiedy moje ogłoszenie pojawi się na stronie?
Po dodaniu obiektu i wstawieniu wszystkich opisów oraz zdjęć, kliknij na pole "Zamieść reklamę online". Po wpisaniu adresu odbiorcy faktury możesz zamówić reklamę i automatycznie otrzymać potwierdzenie zlecenia przez e-mail. Natychmiast po otrzymaniu płatności dział obsługi klienta sprawdzi i opublikuje Twoje ogłoszenie.

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy dostępni telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00:

+49 30 609 891 44

Pola obowiązkowe