Tu znajdą Państwo pomoc i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 1. Czym jest Domy-letniskowe.com?
 2. Ile kosztuje reklama na stronie Domy-letniskowe.com?
 3. Jak znajdę odpowiedni dla mnie dom lub apartament na urlop?
 4. W jaki sposób mogę umieścić w portalu reklamę mojego domu lub apartamentu?
 5. Jak mogę zmienić treść mojego ogłoszenia?
 6. Jak mogę zmienić moje dane osobowe lub kontaktowe?
 7. Jak mogę zrezygnować z otrzymywania maili typu Newsletter?
 8. Ranking, kolejność ogłoszeń
 9. Bezpieczeństwo rezerwacji
   1. Czym jest Domy-letniskowe.com?

    Domy-letniskowe.com jest platformą internetową, pośredniczącą w kontakcie właścicieli domów i apartamentów wakacyjnych oraz urlopowiczów chętnych do ich wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne mogą oferować zarówno właściciele prywatni jak i firmy. To samo dotyczy poszukujących. Do wszystkich ogłoszeń moŻna dodac zdjęcia, które opisują obiekt (fotografie, szkice).

   2. Ile kosztuje reklama na stronie Domy-letniskowe.com?

    Usługi portalu Domy-letniskowe.com są bezpłatne dla wszystkich urlopowiczów, chętnych na wynajem domku lub apartamentu. Umieszczenie reklamy przez właścicieli obiektów wakacyjnych jest możliwe po opłaceniu niskiej opłaty rocznej.

   3. Jak znajdę odpowiedni dla mnie dom lub apartament na urlop?

    Zapraszamy Państwa do znalezienia w naszej bazie danych obiektu, który odpowiada Państwa oczekiwaniom. W tym celu proszę kliknąć w menu głównym na "Wyszukiwanie domu-apartamentu". Tam mogą Państwo podać dane poszukiwanego obiektu. Proszę jednak pamiętać: Im mniej kryteriów zawężających wyniki wyszukiwania, tym większe prawdopodobieństwo znalezienia interesującego obiektu.

   4. W jaki sposób mogę umieścić w portalu reklamę mojego domu lub apartamentu?

    Zamieszczenie reklamy Państwa obiektu wakacyjnego na Domy-letniskowe.com , jest podobne do zamieszczenia ogłoszenia w gazecie lub katalogu. Aby móc reklamować na naszych stronach własny domek lub apartament,musza się Państwo najpierw bezpłatnie zarejestrować w systemie. Państwa dane nie będą oczywiście przekazywane osobom trzecim! Jeśli są już Państwo zarejestrowani w naszym systemie, prosimy o zalogowanie się w punkcie "Administracja obiektem" i następnie zamieszczenie tam własnego ogłoszenia. W tym samym miejscu mogą je Państwo takŻe usunąć. Za pomocą dokładnego kalendarza wynajmu, mogą Państwo na bieżąco informować swoich potencjalnych klientów o tym, czy Państwa obiekt jest wolny w konkretnym terminie.

   5. Jak mogę zmienić treść mojego ogłoszenia?

    Jeśli chcą Państwo zmienić treść zamieszczonego ogłoszenia, prosimy najpierw zalogować się w punkcie "Administracja obiektem". Na końcu Państwa ogłoszenia, w celu jego zmiany, proszę kliknąć na "Zmień". Jeśli klikną Państwo na "Usuń", to ogłoszenie zostanie usunięte z bazy danych naszego portalu.

   6. Jak mogę zmienić moje dane osobowe lub kontaktowe?

    Jeśli chcą Państwo zmienić swoje dane osobowe, prosimy najpierw zalogować się w punkcie "Administracja obiektem". Tutaj proszę kliknąć na punkt "zmień dane osobowe".

   7. Jak mogę zrezygnować z otrzymywania maili typu Newsletter?

    Na końcu kaŻdego maila typu newsletter, znajdą Państwo odpowiedni link. Proszę na niego kliknąć, a zrezygnują Państwo z jego prenumeraty. Prosimy o nieprzysyłanie nam maili, z prośbą o zrobienie tego w Państwa imieniu.

   8. Ranking, kolejność ogłoszeń

    Ogłoszenia typu Premium pokazywane są w wynikach wyszukiwania zawsze przed wszystkimi ogłoszeniami umieszczonymi bezpłatnie.


   9. Bezpieczeństwo rezerwacji

    Po umieszczeniu przez właściciela ogłoszenia w naszym portalu, przeprowadzamy jednorazowo kontrolę poprawności zamieszczonych danych.
    Właściciele reklamujący u nas swoje obiekty nanoszą treść i zdjęcia etc. własnoręcznie i tylko oni są osobiście odpowiedzialni za ich treść. Właściciel portalu nie sprawdza osobiście na miejscu ani reklamujących się tu właścicieli domków, ani oferowanych przez nich obiektów!
    W związku z tym zwracamy uwagę, aby BARDZO DOKłADNIE sprawdzić wynajmującego obiekt, zanim przystąpicie Państwo do regulacji kwestii finansowych. Proponujemy sprawdzić, czy właściciel podał stacjonarny numer telefonu.
    Zachęcamy, aby podczas osobistego kontaktu telefonicznego zadać szczegółowe pytania i wyjaśnić wątpliwości.
    Prawie wszyscy właściciele domków mają własną stronę internetową. Proszę ewentualnie dopytać o jej adres.
    Zanim dokonają Państwo jakiejkolwiek formy przedpłaty, proszę domagać sie podpisanej umowy wynajmu, w której podany będzie dokładny adres obiektu i ewentualnie szczegółowy opis dojazdu na miejsce.