Jesteśmy do Państwa dyspozycji, pon. 9.00-17.00, wt.-pt. 9.00-16.00. +49 30 609 891 44

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja jest bezpłatna i niezobowiązująca. Chronimy Państwa dane osobowe.

Twoje dane

Dane kontaktowe

Rodzaj wynajmującego

Hasło

Hasło musi zawierać przynajmniej 6 znaków, w tym duże i małe litery, oraz przynajmniej 1 cyfrę.

Pola obowiązkowe

Mają Państwo już u nas konto użytkownika? Zaloguj się tutaj

Często zadawane pytania

Dlaczego portal domy-letniskowe.com to odpowiedni partner?
Ferienhausmiete.de / domy-letniskowe.com należy do największych niemieckojęzycznych portali turystycznych. Z ponad 15 milionami odwiedzających rocznie i ponad 1 milionem zapytań rezerwacyjnych, jesteśmy właściwym partnerem w bezproblemowym wynajmie Twojej nieruchomości. Przekonaj się o znakomitym pozycjonowaniu naszej strony w wyszukiwarkach.
Ile kosztuje ogłoszenie?
Ogłoszenie w portalu domy-letniskowe.com kosztuje 120 EUR rocznie plus VAT. Przy publikacji 10 i więcej ogłoszeń przygotowujemy dla Państwa ofertę indywidualną. Zapraszamy do kontaktu! U nas nie płacisz prowizji, nie ponosisz kosztów serwisowych i rezerwacyjnych. Zamawiając dodatkową opcję ogłoszenia typu TOP możesz ponadto zaprezentować nieruchomość bezpośrednio na stronie docelowej swojego regionu. Opcja ta kosztuje 25 EUR miesięcznie. Rezerwując ją na 12 miesięcy, płacisz tylko za 10.
Czy muszę płacić prowizję?
Nie. U nas płacisz tylko jedną, roczną opłatę za ogłoszenie. Nie ma prowizji ani opłat serwisowych, więc 100% dochodu z wynajmu stanowi Twój zysk!
Jak długi jest okres obowiązywania umowy?
Okres obowiązywania umowy na publikację ogłoszenia wynosi rok i wygasa automatycznie. Tylko Ty decydujesz o jego przedłużeniu. Przy opłacie za wykup reklamy na 24 miesiące udzielamy rabatu w wysokości 5%.
Czy moje ogłoszenie będzie się pokazywało w wyszukiwarkach?
Tak. Dbamy o to, aby Twoje ogłoszenie pojawiało się w wynikach wyszukiwania i mogło być łatwo znalezione przez urlopowiczów. Ferienhausmiete.de należy do największych niemieckojęzycznych portali turystycznych. Doskonałe pozycjonowanie naszej strony w wyszukiwarkach wpływa na zwiększenie zapytań i rezerwacji dotyczących także Twojego obiektu!
Jak mogę poprawić pozycję mojego ogłoszenia?
Na kolejność ogłoszeń w rankingu mają wpływ kryteria ich aktualności i kompletności. Aby osiągnąć dobrą pozycję należy zwrócić uwagę na następujące punkty:
  • Podaj z rocznym wyprzedzeniem ceny sezonowe
  • Staraj się, aby Twój kalendarz rezerwacji był zawsze aktualny
  • Dodaj maksymalną możliwą liczbę zdjęć w dobrej rozdzielczości
  • Wypełnij wszystkie pola tekstowe odpowiednimi opisami
  • Zbieraj opinie gości

Wszystkie powyższe punkty są ważne nie tylko pod kątem rankingu, ale także dla odwiedzających naszą stronę i Twoją reklamę - skutkują nie tylko większą ilością zapytań, ale przede wszystkim większą ilością rezerwacji.
Jeśli chciałbyś podnieść pozycję swojego ogłoszenia w rankingu, polecamy okresowe wykupienie ogłoszenia typu TOP. Dzięki niemu Twoja reklama będzie wyświetlana już na docelowej stronie regionu. Ogłoszenie typu TOP kosztuje 25 EUR miesięcznie i można je wykupić dodatkowo na dowolną ilość miesięcy. Rezerwując je na okres 12 miesięcy płacisz tylko za 10.
Kiedy moje ogłoszenie pojawi się na stronie?
Po dodaniu obiektu i wstawieniu wszystkich opisów oraz zdjęć, kliknij na pole "Zamieść reklamę online". Po wpisaniu adresu odbiorcy faktury możesz zamówić reklamę i automatycznie otrzymać potwierdzenie zlecenia przez e-mail. Natychmiast po otrzymaniu płatności dział obsługi klienta sprawdzi i opublikuje Twoje ogłoszenie.

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy dostępni telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00:

+49 30 609 891 44

Pola obowiązkowe