Apartamenty i domy wakacyjne na południu Hamburga
1 ofert na Twój urlop na południu Hamburga
Mieszkanie wakacyjne w południowej części Hamburga
Nasze mieszkanie wakacyjne składa się z 3 sypialni, salonu, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki i 2 WC, tarasu.
Zrównoważony
Obiekty w pobliżu Hamburgs Süden
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Lütt Hus aufm Deich - jak sama nazwa wskazuje - jest mały i piękny! Doskonale wyposażony, urządzony z indywidualnością, idealny dla 1-2 miłych gości.
Bardzo zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne bez barier - Norstrand - Morze Północne - Półwysep Dla rodzin, seniorów, best agers, osób na wózkach inwalidzkich, miłośników przyrody, alergików, rowerzystów i surferów.
Szczególnie zrównoważony
Witamy w naszym apartamencie Pellworm na Nordstrand z salonem / jadalnią i balkonem, 2 sypialniami, nową kuchnią ze zmywarką oraz łazienką z prysznicem i pralką.
Mieszkanie wakacyjne Föhr na Nordstrand z dużym tarasem na dachu
Apartment Amrum auf Nordstrand
Mieszkanie Amrum na Nordstrand: 35m², 1 pokój, łazienka, taras
Dobre samopoczucie pod strzechą
Nasz wiejski dom "Czuj się dobrze pod strzechą" zaprasza przez cały rok do relaksu i wypoczynku na przestronnym podwórku ( m²).
Komfortowy dom wakacyjny na Nordstrand w centrum uzdrowiska
Domek letniskowy House Hus lugworm
Stylowa atmosfera, kilka kroków do morza, spokojna lokalizacja
Zrównoważony
Domek letniskowy Holiday home bog dike
Czas spędzony pod strzechą, spokojne położenie, blisko portu Süderhafen
Zrównoważony
Dom na grobli na Nordstrand: 130 m², 3 pokoje, miejsce dla 6 osób – ciesz się urlopem nad morzem!
Dom wakacyjny, 6 osób, 1 pies, WiFi
North Friesland dom wakacyjny 100 m² ****, 2-6 osób, 3 sypialnie, 2 łazienki. Wspaniały widok, blisko morza, WLAN, pies dozwolony, ogród ogrodzony. Z 2 połową domu również idealny dla 2 rodzin.
Nasz apartament dla niepalących z osobnym wejściem znajduje się na 1. piętrze starej kamienicy bezpośrednio naprzeciwko ogrodu zamkowego.
Perła na starym mieście w Husum
Nasza "Perła Starego Miasta" znajduje się bezpośrednio w zabytkowym centrum miasta. Domek letniskowy, który został odnowiony w 2014 roku, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie portu.
Brak zgiełku i sąsiadów. Przestronny i bezbarierowy dom wakacyjny w wyjątkowej, samotnej lokalizacji z najwyższym wyposażeniem. Do plaży tylko 2500 m.
Zrównoważony