Zamieść ogłoszenie i skutecznie wynajmij dom lub apartament wakacyjny

icon-letting

16 000 +

zadowolonych gospodarzy

icon-person

15 mln +

odwiedzających rocznie

icon-requested-profile

1 mln

zapytań rocznie

icon-location

17 lat

Zarządzana przez właścicieli

Portal służący do skutecznego wynajmu Twojego obiektu wakacyjnego

Znakomite pozycjonowanie w Google

Nasz zasięg w wyszukiwarce Google – ponad 116 000 wyświetleń na pierwszej stronie – to jeden z najistotniejszych czynników naszego sukcesu. Każdy, kto szuka domu na wakacje, najczęściej w pierwszej kolejności trafia do nas!

100% przychodów z najmu

Wynajmuj swój obiekt za jedyne 10 euro (plus VAT) miesięcznie, bez dodatkowej prowizji i opłaty za obsługę. 100% przychodów z wynajmu zostaje w Twojej kieszeni i stanowi Twój zysk!

Duże obłożenie

Na naszych 8 portalach ponad 15 milionów urlopowiczów rocznie szuka noclegu na wakacje, generując znakomite obłożenie Twojego obiektu w szczycie sezonu i poza nim.

Zacznij jeszcze dzisiaj!

Zmaksymalizuj swoje dochody z wynajmu

Więcej zadowolonych gości

Zachowaj elastyczność – kontaktuj się ze swoimi gośćmi bezpośrednio od samego początku.

Większy zysk

Uczciwy stosunek jakości do ceny, znakomite pozycjonowanie w Google i atrakcyjny format ogłoszenia – oto czynniki, które obniżą Twoje koszty i zapewnią stałe obłożenie Twojego obiektu.

Zarejestruj swój obiekt wakacyjny w 3 krokach

Bezpłatna rejestracja

W ciągu zaledwie 3 minut bezpłatnie i niezobowiązująco zarejestrujesz swój obiekt.

Tworzenie ogłoszenia

Utwórz w łatwy sposób atrakcyjne ogłoszenie zawierające maks. 30 zdjęć.

Efektywny wynajem

Po dokonaniu płatności ogłoszenie zostanie opublikowane – od tego momentu będziesz otrzymywał(a) zapytania i rezerwacje.

Zapewniamy następujące wsparcie

Tłumaczenie na 8 języków

Bezpłatne przetłumaczenie i zamieszczenie Twojego ogłoszenia na naszych 8 portalach (de, en, fr, pl, it, es, nl, hr).

Indywidualna obsługa klienta

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, dlatego liczy się dla nas osobiste i spersonalizowane wsparcie. Zapewniamy je zarówno gospodarzom, jak i gościom.

Magazyn gospodarza

W naszym magazynie gospodarza znajdziesz wiele przydatnych informacji i porad oraz bezpłatne szablony przydatne przy wynajmowaniu obiektu.

Statystyki skuteczności

Udostępniamy przejrzyste grafiki przedstawiające liczbę wyświetleń Twojego ogłoszenia oraz przesłanych zapytań o rezerwację.

Serwis SMS

Na życzenie otrzymasz bezpłatne powiadomienie SMS-owe za każdym razem, gdy ktoś wyśle do Ciebie zapytanie o rezerwację. Dzięki temu nie przegapisz żadnej potencjalnej rezerwacji!

Kalendarz dostępności

Nasz kalendarz dostępności jest kompatybilny z wieloma innymi kalendarzami i możesz go zintegrować ze swoją stroną internetową.

Uczciwy i przejrzysty

Nasz model cenowy

Ogłoszenie na 1 rok

Ważność: 12 miesięcy
10 miesięcznie*
  • Dowolna liczba zapytań i rezerwacji bez prowizji
  • Brak dodatkowych opłat za obsługę i dokonane rezerwacje
  • Maksymalne przychody z najmu
  • Bez automatycznego przedłużenia umowy
  • 5% rabatu w przypadku umowy na 24 miesiące

* plus VAT

Zarządzasz więcej niż 10 obiektami?

Jeśli prowadzisz agencję i obsługujesz wielu klientów, potrzebujesz skutecznych systemów ułatwiających zarządzanie. Chętnie omówimy z Tobą możliwości integracji technicznej oraz przedstawimy Ci naszych partnerów systemowych. Skontaktuj się z nami.

Zaufało nam już 16 000 gospodarzy

„Jeden z najlepszych, najuczciwszych i najkorzystniejszych portali, z którego w dodatku korzystają sympatyczni goście. Zaskakująco wygodna obsługa, super prezentacja, przydatne porady”.

5/5
Piotr M.
Gospodarz od 7 lat

„Korzystamy z portalu Ferienhausmiete.de od 10 lat i mamy wyłącznie pozytywne doświadczenia. Super, że mamy osobisty kontakt z zainteresowanymi. Dostajemy bardzo dużo rezerwacji każdego roku.”

5/5
Krzysztof i Renata S.
Gospodarze od 10 lat

„Jestem naprawdę zadowolona. Strona jest bardzo przejrzysta, obsługa szybka i prosta. W razie problemów zawsze można liczyć na szybką i sympatyczną pomoc zespołu portalu”.

5/5
Katarzyna R.
Gospodyni od 4 lat

Certyfikat organizacji Deutscher Ferienhausverband e.V. [stowarzyszenie właścicieli domów wakacyjnych]

Ponad 500 zweryfikowanych opinii na portalu Trustpilot

Zwycięzca testu magazynu IMTEST: porównanie 10 portali oferujących domy wakacyjne

Najczęstsze pytania dotyczące zamieszczania ogłoszeń i wynajmowania obiektów

Ceny i warunki

Cena pierwszego ogłoszenia na portalu Domy-letniskowe.com (Ferienhausmiete.de) wynosi 10 euro plus VAT miesięcznie. Ani gospodarz, ani gość nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Za drugie i każde następne ogłoszenie zapłacisz 8,25 euro plus VAT miesięcznie. Powyżej 10 ogłoszeń chętnie przedstawimy Ci indywidualną ofertę. Zadzwoń pod numer: +49 30 609 891 44 lub napisz na adres: support@ferienhausmiete.de.

Nie płacisz prowizji ani opłat za obsługę, dlatego 100% przychodów z najmu zostaje w Twojej kieszeni!

Okres umowy dla każdego ogłoszenia wynosi jeden rok. Po tym czasie umowa automatycznie wygasa. Jeśli chcesz, możesz podpisać umowę od razu na 2 lata – zyskasz 5% rabatu. O ewentualnym przedłużeniu umowy decydujesz wyłącznie Ty.

Domy-letniskowe.com (Ferienhausmiete.de) to jeden z największych niemieckojęzycznych portali turystycznych o doskonałym pozycjonowaniu w wyszukiwarkach. Dzięki temu urlopowicze szukający noclegu przez internet znajdą także Twoje ogłoszenie.

Zamieszczenie ogłoszenia i proces rezerwacji

Po dokonaniu rejestracji możesz utworzyć swoje ogłoszenie i dodać do niego zdjęcia oraz wszelkie potrzebne informacje. Utworzone ogłoszenie zostanie opublikowane natychmiast po otrzymaniu przez nas płatności oraz przeprowadzeniu bezpłatnej weryfikacji.

Możesz wybrać rezerwację na zapytanie lub rezerwację 24h. W obu modelach sam(a) decydujesz, kto zostanie Twoim gościem, i komunikujesz się bezpośrednio z zainteresowanym.

Ze swoimi potencjalnymi gośćmi komunikujesz się samodzielnie wybranym kanałem komunikacji (pisemnie lub telefonicznie). Nasz bezpieczny komunikator umożliwia Ci wcześniejsze poznanie zainteresowanych i komfortowe podjęcie decyzji, kogo z nich powitasz w swoim obiekcie.

Czynsz najmu otrzymasz bezpośrednio od swoich gości – portal Domy-letniskowe.com (Ferienhausmiete.de) nie pośredniczy w realizacji płatności.

Nie, aktualizowanie ogłoszenia leży w gestii gospodarza. Jednak zawsze możesz skorzystać z konsultacji z naszym działem obsługi klienta.

Efektywny wynajem

Rozpocznij teraz – wystarczy kilka kliknięć, by zwiększyć obłożenie Twojego obiektu.

Masz inne pytania?

Na pewno mamy informacje, których potrzebujesz!

Chętnie Ci pomożemy we wszelkich sprawach związanych z wynajmem i promocją Twojego obiektu letniskowego.

Dział Wsparcia Klienta


  • support@ferienhausmiete.de


  • +49 30 609 891 44


  • Od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 17.00