Apartamenty i domy wakacyjne w Horumersiel
58 ofert na Twój urlop w Horumersiel
Luksusowe mieszkanie wakacyjne z sauną w ogrodzie przy grobli, nowocześnie urządzone 120 m² do dobrego samopoczucia
Mieszkanie wakacyjne -Wattwurm- w miejscowości Horumersiel
Beach Residence, Schnepfenweg 13
Piękny, przytulny dom dla maksymalnie 6 osób, w środku Miejscowość wypoczynkowa Horumersiel w najlepszej lokalizacji. Wi-Fi, duży zadaszony taras z leżakami na plaży. Bardzo piękny ogród.
uroczy dom fryzyjski, 7 sypialni, 3 łazienki, 1 WC, kominek, ogród zimowy, sauna, garaż do zabawy, duży ogród
15% Last minute 28.06.2026 - 02.07.2026
Komfortowo urządzone mieszkanie wakacyjne z dużym balkonem i prywatnym leżakiem w doskonałej, ale spokojnej lokalizacji w uzdrowisku nad Morzem Północnym Horumersiel.
Ferienhaus Bartels - Horumersiel
Ferienhaus Bartels - Horumersiel, położony w fryzyjskiej części Morza Północnego, centralnie i spokojnie, maks. 5 osób, WLAN, domek ogrodowy na rowery, roczna altana plażowa na zielonej plaży.
Gästehaus Teiwes w Horumersiel, Morze Północne: 65m², 2 pokoje, maks. 5 osób.
Przytulny apartament w domku drewnianym, spokojna lokalizacja na skraju pola, idealny na relaksujące wakacje, a jednocześnie wszystko, co ważne, jest dostępne w ciągu kilku minut spacerem.
Zrównoważony
Apartament Dla rodzin Horumersiel
Pensjonat 'Wangerland' - cichy i komfortowy - Apartament dla 1 do 7 osób.
Zrównoważony
Apartament Seebär w Haus Wattenkieker
Top apartament dla maksymalnie 4 osób, nowocześnie, przytulnie i z miłością urządzony, centralne, ale spokojne położenie w bocznej uliczce, bezpłatny WLAN, psy mile widziane, dostęp do ogrodu
Nowoczesne, przytulne i duże mieszkanie wakacyjne, centralnie położone w centrum Horumersiel (Wangerland) z 2 sypialniami. Idealny dla 4 wczasowiczów.
Bardzo zrównoważony
Wybrzeże Morza Północnego Wangerland Fewo 2
Mieszkanie wakacyjne 2 ok.120 m2 z dużym tarasem i bezpośrednim wyjściem do ogrodu, max. 5 osób, pies dozwolony. Mieszkanie dla niepalących! Samotna lokalizacja
Bardzo zrównoważony
Ferienwohnung „Auszeit“ - Strandkorb am Meer
Zrównoważony
Apartament wakacyjny "Wangerlandtraum" w Horumersiel, Morze Północne, 30 m² dla maksymalnie 4 osób, 1 pokój.
Bardzo zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne latarnia morska
Mieszkanie wakacyjne -Latarnia- w miejscowości Horumersiel
Piękne mieszkanie wakacyjne dla 4 osób, centralnie położone w Horumersiel.
Domy wakacyjne HANS w pobliżu plaży
Blisko plaży i w spokojnej okolicy wynajmujemy nowoczesne i komfortowo urządzone mieszkania wakacyjne dla 1 do 4 osób w naszych domach wakacyjnych w uzdrowisku nad Morzem Północnym Horumersiel.
Komfortowe mieszkanie na parterze - top lokalizacja - 3 sypialnie, 2 podwójne łóżka, 2 łazienki, duży południowy balkon, sauna i kabina cieplna w domu.
Komfortowe mieszkanie wakacyjne w najlepszej lokalizacji, 2 sypialnie, 2 balkony, sauna, kabina grzewcza
"Residence Horumersiel - Apartment 1"
3 sypialnie z TV, 2 łazienki, sauna, whirlpool, 2 słoneczne balkony, top location, barrier-free