Apartamenty i domy wakacyjne w Lastra a Signa
1 ofert na Twój urlop w Lastra a Signa
Obiekty w pobliżu Lastra a Signa
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Casa Artimino 2 w Artimino: 45 m², 3 pokoje, miejsce dla maksymalnie 4 osób – idealne na Twój urlop!
„Casa Artimino” leży w małej wiosce o tej samej nazwie w Artimino inspirujące stanowisko panoramiczny na wzgórzu - zaledwie 20 km od Florencji.
Dawny dom położony w Casale Scognano wzgórz pomiędzy Montelupo Fiorentino i Montespertoli.
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Montespertoli
„Casa di Luca” (ok 55sqm) znajduje się powyżej Vinci, miejsca narodzin Leonarda, w pięknej malowniczej okolicy na południowych zboczach Montalbano.
Apartament San Marco Apartment
Jasny apartament o powierzchni 70 m kw. z balkonem - klimatyzacja - WIFI. Składa się z salonu + kuchni + 1 sypialni z widokiem na Katedrę + sypialni z podwójnym łóżkiem.
Witam Dysponujemy 5 sypialniami w niezależnym domu przy bardzo spokojnej ulicy. Stawiamy na czystość, spokój i ciszę. Proszę o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Domek letniskowy Casa Belvedere in Panoramalage
"Casa Belvedere" znajduje się na ostrogi bocznej grani Montalbano pomiędzy San Baronto i Larciano (Prowincja Pistoia) w pozycji panoramicznej.
Il Borghetto to agriturismo w samym sercu regionu Chianti! Idealne do zwiedzania Toskanii i nadal cieszyć się spokojem i naturą.
Indywidualny, elegancka willa położony w Chianti, malowniczej okolicy, 700 m² ogród, prywatny basen, kominek, telewizja satelitarna, WIFI, sejf, parking, moskitiery, dostępność (WE), grill
I Sorbi Villa i od siebie. wybierana
Toskański dom z kamienia, położony na wzgórzu, z widokiem na zamek w Larciano, w cichej i spokojnej okolicy. Składa się z 4 z basenem: 3-4-6-10 os.
Zrównoważony
Ładny domek "Oliveta" jest przede Larciano i niedaleko malowniczej średniowiecznej wiosce Larciano Alto koło Montecatini Terme.
MASTER DOM - POGGIO ALLA CAVALLA
AGRITURISMO w sercu Toskanii blisko Florencji, Basen z tarasem, Prywatny ogród, Klimatyzacja, WiFi, Parking DOM MASTER dla maks. 7 os. oraz 5 APARTAMENTÓW dla maks. 3/4/5 os.
Szczególnie zrównoważony
Apartament Bio-Agriturismo LA COLLINA
Maisonette la Chiesa wiele lat temu kościół, ciekawe dla gości, którzy kochają specjalne.