Domy i mieszkania wakacyjne
Malta

Nasza oferta 41 Domy wakacyjne & Apartamenty na Malcie - Europa. Zarezerwuj niedrogi urlop - bez opłat dla pośredników!

Ponad 15 mln odwiedzających

polega na nas każdego roku

303.930 recenzji

ze średnią oceną 4.4 5 gwiazdek

Brak opłat za rezerwację

Bez dodatkowych kosztów

Certyfikat

organizacji Ferienhausverband e.V.

Inne popularne regiony dla Twojego urlopu na Malcie

41 wymarzonych urlopów w najpiękniejszych miejscach Malta

Najczęściej wyszukiwane elementy wyposażenia domów i apartamentów wakacyjnych na Malcie

basen 27
W-LAN 41
ogród 8
telewizor 40
taras 32
zmywarka 14
pralka 31
sauna 7

Pomysły na perfekcyjny urlop na Malcie

Marzysz o wakacjach z basenem, na plaży, a może w dużym mieście? Mamy odpowiedni apartament dla każdego!

Polecane cele turystyczne dla Malta

Co warto zobaczyć na Malcie?


Malta, choć posiada niewielką powierzchnię, to jednak w każdym swym zakątku wręcz tętni życiem. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane wakacje, już wiesz gdzie się udać. Podpowiemy Ci, co koniecznie musisz tam zobaczyć.
Malta, pomimo swoich niewielkich rozmiarów, oferuje turystom wiele interesujących atrakcji i niecodziennych propozycji spędzania wolnego czasu. Mieniące się lazurem laguny, wiekowe świątynie, pełne majestatu klify – to tylko niektóre skarby tego wyjątkowego zakątka. Przybywając na wyspę, warto więc z rozmysłem zaplanować sobie czas, tak by mieć pewność, że uda nam się zobaczyć wszystkie najważniejsze obiekty i miejsca.

Śladami Caravaggia, tropiąc piękne widoki


Dobrym pomysłem jest, aby zwiedzanie Malty rozpocząć od zawitania do jej stolicy, czyli do Valletty. Miasto to słynie z okazałej budowli, dawnej siedziby joannitów, która nosi nazwę Pałacu Wielkich Mistrzów. Jest ono także prawdziwym skupiskiem interesujących muzeów, co z pewnością ucieszy miłośników historii. Będą oni tutaj mieli wyjątkową okazję do tego, by odwiedzić Narodowe Muzeum Wojny, Narodowe Muzeum Archeologii, a także fascynujące Muzeum Zabawek. Do Valletty koniecznie powinni też zawitać wszyscy wielbiciele twórczości Caravaggia, gdyż to właśnie w tutejszej katedrze znajduje się jedno z najsłynniejszych dzieł tego artysty, a dokładnie „Ścięcie świętego Jana Chrzciciela”. Wyjątkowego klimatu stolicy najlepiej można zaś doświadczyć podczas niespiesznych spacerów tutejszymi wąskimi uliczkami. Przy okazji, stwarzają one bardzo dobrą sposobność do zobaczenia niezwykłych ogrodów Barraka – zarówno tych dolnych, jak i górnych. Można tu nie tylko nacieszyć oko wielobarwnymi roślinami i bujną zielenią, ale także podziwiać zapierający dech w piersiach widok, jaki rozciąga się z tego miejsca na fort St. Angelo oraz Grand Harbour.

Cuda Mosty i spokój Mdiny


Z kolei turyści spragnieni dowodów na istnienie cudów powinni udać się do miejscowości Mosta. Znajduje się w niej kościół Najświętszej Marii Panny, z którym wiąże się wyjątkowa historia. Otóż, w czasie II wojny światowej zrzucono do jego - wypełnionego ludźmi - wnętrza bombę, która jednak nie eksplodowała i nikomu nie zrobiła krzywdy. Jej replikę można do dzisiaj oglądać w zakrystii. Jeśli zaś ktoś potrzebuje ciszy i odpoczynku od miejskiego gwaru, temu poleca się wycieczkę do dawnej stolicy Malty, Mdiny. Żyje w niej zaledwie kilkaset osób i panuje wyjątkowy spokój, jako że teren jest w zupełności wyłączony z ruchu kołowego.

Błogie plażowanie


Czas pełen turystycznych wrażeń warto urozmaicać błogim wypoczynkiem na pięknej, słonecznej plaży – najlepiej tej ulokowanej w pobliżu Golden Pay.

Nowe domy i apartamenty wakacyjne na Malcie

Te nowe domy i apartamenty wakacyjne mogą Państwo wynająć prywatnie, bezpośrednio u ich właścicieli

Domek letniskowy Xaghra
Xaghra

Razzett Luna Farmhaus auf Gozo

9 Gości
160 qm
5 Sypialni

od 138 €

za noc

Szczegóły
Nowe
Domek letniskowy Siggiewi
Siggiewi

Auberge de Provence

6 Gości
144 qm
3 Sypialnie

od 69 €

za noc

Szczegóły
Nowe
Domek letniskowy Ghasri
Ghasri

Oleandra Farmhaus

8 Gości
130 qm
5 Sypialni

od 138 €

za noc

Szczegóły
Nowe
Domek letniskowy Naxxar
Naxxar

Comfortable Maisonette

4 Gości
120 qm
2 Sypialnie

od 100 €

za noc

Szczegóły
Nowe
Przejdź do wszystkich ofert