Apartamenty i domy wakacyjne w Meggen
1 ofert na Twój urlop w Meggen
Dom "Casa Elsa" w Fischerdörfli
Przestronny apartament wakacyjny w zabytkowym domu bezpośrednio nad jeziorem, osobne wejścia, 2 sypialnie, maks. 4 osoby, 2 łazienki, własny ogród + parking.
Obiekty w pobliżu Meggen
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Apartament wakacyjny Rotsee Luzern: 68m², 3 pokoje, do 6 osób.
Chalet w strefie sportów zimowych i turystyki pieszej Przyjemność w spokojnym miejscu - łąki - lasy - góry - rekreacja - czysta natura - raz tu i od razu do serca!
Bardzo zrównoważony
Przestronne, nowocześnie umeblowane mieszkanie 3.5-pokojowe na parterze - w wolnostojącym domu w świetnej lokalizacji, między strumieniem a pastwiskiem - z wspaniałym widokiem na jezioro i góry.
Szczególnie zrównoważony
komfortowo urządzone małe studio w pobliżu kolejek linowych Engelberg- Trübsee- Titlis idealne dla jednej lub dwóch osób spokojne położenie w gospodarstwie rolnym
Apartament Birrenhof family home
150m² dla 6+1 os. 3 sypialnie, kącik do zabawy, pralka, balkon. Spokojna lokalizacja w ślepej uliczce
Bardzo zrównoważony
Apartament Birrenhof penthouse
62m² mieszkanie na poddaszu – przestrzeń do oddychania. Miejsce w ogrodzie z widokiem na góry Spokojna ślepa uliczka, 3 min do wyciągu narciarskiego
Zrównoważony
3 pokojowe mieszkanie wakacyjne bezpośrednio przy stoku narciarskim
Do wynajęcia domek letniskowy z ośmioma miejscami noclegowymi. Dom znajduje się tuż przy stoku narciarskim.
Dobrze wyposażony drewniany dom w stylu chalet w gospodarstwie ekologicznym do wynajęcia na cały rok. Prosto, ale komfortowo urządzone. Ok. 10 km do obrzeży Zurychu i ok. 40 km do Lucerny.
Duży dom wakacyjny z 21 łóżkami w słonecznym i spokojnym miejscu w narciarskiej i turystycznej okolicy Meiringen-Haslital z 2 kuchniami i 2 salonami, idealny dla rodzin i grup.
Apartament dwupoziomowy MAISONETTE w Berner Oberland, 92 m², 4.5 pokoju, do 9 osób. Blisko placu zabaw i Ballenberg. wliczając 2 miejsca parkingowe.
Mieszkanie 2,5-pokojowe na parterze budynku wielorodzinnego z wspólnym ogrodem, grillem i huśtawką typu Hollywood - odpowiednie dla maksymalnie 4 osób, niedaleko od Jeziora Czterech Kantonów.
Zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne 3 1/2-pokojowe z wspaniałym widokiem na Glarner Alpen w Braunwald - bez samochodów!
, kuchnia(, , aneks kuchenny, stół jadalniany, piec, płyta grzewcza, piekarnik, lodówka, zamrażarka, ogrzewanie), salon/sypialnia(, , 1-osobowa kanapa rozkładana, TV, ogrzewanie)