Apartamenty i domy wakacyjne w Portbail
2 ofert na Twój urlop w Portbail
Ferienhaus an der Küste, Normandie
Ferienhaus 6 Personen mit einem Garten privaten Voll gekapselt, Nahe dem Meer w einer ruhigen Umgebung. Willkommen im Urlaud mit ihrem Hund!
Mała urocza chatka o powierzchni 70m² - 2 sypialnie blisko morza.
Obiekty w pobliżu Portbail-sur-Mer
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Gîte R.V Home zaprasza przez cały rok, na tydzień lub dłużej, w sercu wydm LINDBERGH Plage i tylko 1,5 km od Portbail i jego centrum.
Zrównoważony
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Lindbergh-Plage
Wolnostojący dom wakacyjny WŁĄCZNIE z końcowym sprzątaniem + kosztami dodatkowymi, ogrodzony ogród, w spokojnej okolicy
Wattowe Morze, morze z psami:
Uroczy wolnostojący dom wakacyjny, w tym koszty dodatkowe (prąd, woda), sprzątanie końcowe, pościel, KOMINEK, duży ogrodzony ogród, do 2 psów mile widziane
Domek letniskowy House La Silène
Nowoczesny, przestronny dom wakacyjny, 100m od piaszczystej plaży. Bardzo spokojna lokalizacja. Pies mile widziany!
Drewniany dom z dużym komfortem - Denneville(Cotentin) - 50m od plaży - 10 os
Gîte le Cabestan w Denneville-Plage, Manche: Dom wakacyjny o powierzchni mieszkalnej 110 m², pojemności 8 osób i 4 pokojach.
Zrównoważony
Dom wakacyjny Élise, 500 m od plaży
Luksusowy dom (nowy budynek) z zamkniętym ogrodem (550sqm) tylko 600m od piaszczystej plaży i wydm, telewizję satelitarną, WiFi, z psem
Komfortowy wolnostojący domek letniskowy, LAST-MINUTE 03.06.-17.06.23 lub 17.06.-01.07.23 bezpiecznie ogrodzony duży ogród, spokojna lokalizacja tylko 300m od pięknej piaszczystej plaży.
Dom wakacyjny Florence, 300 m od plaży
Uroczy, komfortowy domek letniskowy, WŁĄCZNIE z końcowym sprzątaniem, pościelą, ręcznikami, psy mile widziane, bezpiecznie ogrodzony ogród, z piecem na pellet, 300 m do piaszczystej plaży i wydm
Domek letniskowy House 80m from the beach (Aur
Duży i piękny dom przeznaczony dla maksymalnie 6 osób.
Zrównoważony
Domek letniskowy Gilbert House
Ładny, wolnostojący domek letniskowy blisko plaży, z całkowicie ogrodzonym ogrodem, maks. 1 pies, ogród zimowy, 2 sypialnie, jedna z nich na parterze, 400 m od plaży w Barneville