Apartamenty i domy wakacyjne w Santa-Lucia-di-Moriani
3 ofert na Twój urlop w Santa-Lucia-di-Moriani
Na 700 m od morza, w otoczeniu przyrody, odkryć niewielką powierzchnię "Casalamadonna". Uroczy dom w nieruchomości leśnych i ogrodzony 5000 m2.
Dom wakacyjny Sole e Ventu w Velone Orneto, z 65 m2 powierzchni mieszkalnej, 2 pokoje, dla 2 osób. Wędrówki i wakacje na plaży w idealnym połączeniu!
Parter: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza(2 palniki, 4 palniki, elektryczny), czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka)
Obiekty w pobliżu Santa-Lucia-di-Moriani
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Domek letniskowy Holiday Home in Corsica
Samodzielny domek na plaży
Domek letniskowy HOUSE ON THE EAST COAST
Zrównoważony
Domek letniskowy Strandhaus auf Korsika
Wolnostojący dom z ogrodem na piaszczystej plaży
Romantyczny urlop między morzem a górami, z dala od masowej turystyki w regionie Castagniccia nad wschodnim wybrzeżu Korsyki.
Zrównoważony
Romantyczny urlop między morzem a górami, z dala od masowej turystyki w regionie Castagniccia nad wschodnim wybrzeżu Korsyki.
Zrównoważony
Romantyczny urlop między morzem a górami, z dala od masowej turystyki w regionie Castagniccia nad wschodnim wybrzeżu Korsyki.
Zrównoważony
Domek letniskowy Villa Miramonte
Wolnostojący dom wakacyjny z prywatnym basenem i dużą kuchnią na świeżym powietrzu, położony w pięknie zadrzewionym ogrodzie, dla 2-6 osób, zapewniający relaksujący urlop blisko morza (płaska plaża) Cap Sud.
Zrównoważony
Cichy dom wakacyjny na plaży
Domek letniskowy Villa Palmiers
Korsyka - Dom wakacyjny nad morzem - Wschodnie wybrzeże Dom wolnostojący w stylu korsykańskim; z kuchnią-salonem i pokojem telewizyjnym na parterze, dwie sypialnie i łazienka na 1 piętrze. 30 m do plaży
Domek letniskowy Villa Harmony
Ładny dom wakacyjny z ogrodzonym terenie, wygodne - Szuka par, rodzin z dziećmi, dla motocyklistów i osób poszukujących spokoju i relaksu :-)
Zrównoważony
5% Promo 23.05.2026 - 03.07.2026
Domek letniskowy Charmantes Haus 5 min vom Meer
Ciesz się beztroskimi wakacjami w naszym uroczo urządzonym domku letniskowym, znajdującym się tylko 4 km od naszej pięknej piaszczystej plaży.
Zrównoważony
Parter: (hol, otwarta kuchnia(kuchenka(5 palnikow, gaz), piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, zamrażarka, pralka), salon/jadalnia(TV(kablowka)
Parter: (otwarta kuchnia(piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zamrażarka), salon/jadalnia(2x 2-osobowa kanapa rozkładana, TV), sypialnia(łóżko piętrowe)
Parter: (hol, otwarta kuchnia(piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, zamrażarka, pralka), salon/jadalnia(TV, odtwarzacz DVD, system stereo, krzesło dziecięce)
Parter: (kuchnia(piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, zamrażarka), salon/jadalnia(TV), sypialnia(łóżko piętrowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe)