Apartamenty i domy wakacyjne w Scario
1 ofert na Twój urlop w Scario
Domek letniskowy Villetta Girasole
dom wolnostojący z widokiem na morze w spokojnej panoramicznej pozycji na dużej działce, powyżej centrum miejscowości i pięknych plaż i zatok Scario
Zrównoważony
Obiekty w pobliżu Scario
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Dom wakacyjny wypoczynkowy Vibonati: 70 m², 1 pokój, dla maksymalnie 4 osób w Vibonati, Kampania.
Apartament dwupoziomowy w starym zabytkowym budynku z ogrodem. Składa się z salonu, jadalni, gabinetu, czytelni, kuchni, 3 sypialni, 3 łazienek.
Borgo Le Caselle - Casa Soprana
Pięknie odrestaurowany dom z naturalnego kamienia z widokiem na morze, położony w wiejskiej okolicy na wysokości 680 metrów - idealne miejsce na relaks, naładowanie baterii i cieszenie się przyrodą.
Zrównoważony
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Tortorella
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Tortorella
Zrównoważony
Domek letniskowy Borgo Le Caselle
Dwa pięknie odrestaurowane kamienne domy z widokiem na morze w obszarze wiejskim, położonych na wysokości 680 m - idealne miejsce na relaks, zebrać siły, cieszyć się naturą.
Zrównoważony
Domek letniskowy Villetta in der uliveto
"Cottage in the olive grove" to ładny i elegancki dom wakacyjny w Pisciotta (Salerno), Campania.
Casa Bellavista to piękny dom wakacyjny w panoramicznej lokalizacji z widokiem na morze w pobliżu Castellabate. Apartament wakacyjny znajduje się na parterze, jest dla 6 osób i ma tarasy z trzech stron.
Na 2 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe lub 2x1-osobowe łóżka), sypialnia(łóżko piętrowe)) Na 3 piętrze: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza, piekarnik, lodówko-zamrażarka, umywalka)
Na 2 piętrze: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza, piekarnik, lodówko-zamrażarka, umywalka), salon/jadalnia(2-osobowe łóżko chowane w szafie, TV, stół jadalniany)
Na 3 piętrze: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza, piekarnik, lodówko-zamrażarka, umywalka), salon/jadalnia(2-osobowa kanapa rozkładana, TV, stół jadalniany)
Na 1 piętrze: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza, piekarnik, lodówko-zamrażarka, umywalka), salon/jadalnia(2-osobowa kanapa rozkładana, TV, stół jadalniany), sypialnia(łóżko piętrowe)
Na 2 piętrze: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza, piekarnik, lodówko-zamrażarka, umywalka), salon/jadalnia(2-osobowa kanapa rozkładana, TV, stół jadalniany)
Na 3 piętrze: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza, piekarnik, lodówko-zamrażarka, umywalka), salon/jadalnia(2-osobowa kanapa rozkładana, TV, stół jadalniany)