Apartamenty i domy wakacyjne w Wensin
2 ofert na Twój urlop w Wensin
Ferienhaus Stahl na skraju Holsztyńskiej Szwajcarii Bałtyk - ogród - 3 sypialnie - WLAN
Zrównoważony
Parter: (kuchnia(piec, płyta grzewcza, zmywarka do naczyń, lodówka, ogrzewanie), salon/jadalnia(TV, stół jadalniany), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe)
Obiekty w pobliżu Wensin
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Apartament Ferienwohnung am Reuterteich
Przyjazny dla rodzin 5-gwiazdkowy apartament w gospodarstwie wypoczynkowym w zacisznym miejscu
Zrównoważony
Apartament Apartment in Westerrade
do naszego mieszkania wakacyjnego w Westerrade w pięknym Szlezwiku-Holsztynie. Mieszkanie znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego z dużym trawnikiem.
Nowe mieszkanie wakacyjne, Duża loggia,
Cenny dom wakacyjny z wyjątkową atmosferą dla 10 osób
Wakacje nad Bałtykiem i w Szwajcarii Holsztyńskiej są dla nas bardzo ważne. Dom wakacyjny dla maksymalnie 6 osób& zwierzę domowe na 100sqm; WLAN; palenie dozwolone
Szczególnie zrównoważony
Quartier No.16 w Bosau-Hutzfeld / Holsteinische Schweiz, 82m², dla maksymalnie 4 osób, 3 pom., kuchnia, przedpokój, łazienka, taras, miejsce parkingowe
Nowo wyremontowane i umeblowane mieszkanie znajduje się w domu nad jeziorem Stocksee z bezpośrednim dostępem do jeziora i widokiem na jezioro w piwnicy domu na wzgórzu.
Nowo wyremontowane, nowoczesne mieszkanie wakacyjne w przytulnej atmosferze – idealne do relaksu i dobrego samopoczucia.
Przytulny dom wakacyjny na działce o powierzchni 12 500 m² z dużym ogrodem, stawem ogrodowym, tarasem i zamykanym budynkiem gospodarczym (piłkarzyki, stół do tenisa stołowego itp., schowek na rowery)
Bardzo zrównoważony
Ferienhaus Kallies - Dat lütte Huus
Dom wakacyjny Kallies - Dat lütte Huus w Bornhöved z basenem, 70 m² powierzchni mieszkalnej, 2 pokoje, maksymalnie 4 osoby.
Bardzo zrównoważony