121 domów i apartamentów wakacyjnych na wakacje bez barier w Bergen
Jeden apartament dla 2 do 3 osób w gospodarstwie z luksusowymi łazienkami. Na pierwszym piętrze. Tylko przestronne km od plaży i morza z dużym ogrodem.
Domek letniskowy Ferienhaus Holl-Idee
Miły i spokojny 2-6 wygodne. W pobliżu wydm, lasów i centrum miasta. Północna + plaża, hojny, dobry dla dzieci, ogród. Ramiona transportowe, zielonej okolicy. Fi
Komfortowo urządzony parterowy dom wakacyjny o nowoczesnym wyglądzie w pięknej okolicy
NOWOŚĆ: Apartamenty 'Boschlust' - piękne apartamenty w stylu wiejskim. Data otwarcia: 7 czerwca 2019 r. Rezerwacja możliwa.
Bardzo zrównoważony
15% Last minute 04.05.2026 - 07.05.2026
NOWOŚĆ: U podnóża pięknych wydm Schoorl znajduje się ten przytulny, niedawno wyremontowany, w pełni umeblowany apartament wakacyjny z dwoma prywatnymi tarasami.
Komfortowy dom wakacyjny w idyllicznej lokalizacji w Bergen. Centrum Bergen znajduje się 10 minut spacerem, a plaża tylko 20 minut jazdy na rowerze! Zapraszamy!
Nowoczesne i piękne mieszkanie wakacyjne z dużą dbałością o szczegóły. Słoneczny taras i bardzo ładna i spokojna lokalizacja, tylko około 500 m od centrum Bergen. Blisko do plaży
Piękny, idylliczny dom wakacyjny w najpiękniejszym miejscu w górach; duży ogród z placem zabaw i wspaniałym darmowym widokiem. Blisko plaży; Witamy!
10% Last minute 04.05.2026 - 08.05.2026
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Groet
Zadbane bungalowy w zielonym otoczeniu na bungalowparkcarpediem.de w Schoorl/Groet
Ten apartament z tarasem nie pozostawia nic do życzenia. Mieszkanie ma piękną, spokojną lokalizację.
Mieszkanie wakacyjne Baz 6 w Bergen aan Zee, Holandia Północna, 120m², 2 pokoje, dla 6 osób.
Nowość: Piękne i bardzo komfortowe mieszkanie wakacyjne (160 m2) z dużym, słonecznym tarasem na dachu
Mieszkanie wakacyjne Boschlust 3 - piękne mieszkanie wakacyjne w stylu wiejskiego domu w cudownej lokalizacji. Tylko 500 m do centrum Bergen i tylko 20 minut rowerem do plaży. Witamy w Bergen!
Bardzo zrównoważony
10% Last minute 04.05.2026 - 08.05.2026
Vakantiewoning de Schutse Bergen NH
Najspokojniejsze miejsce w Bergen, nowo urządzony domek, bardzo cicha lokalizacja, bezpośrednio wśród ptaków, 50 metrów pieszo od lasu i wydm oraz słynnego Oude Hof.
Ładny dom wakacyjny w pięknej okolicy. Domek znajduje się zaledwie 900 m od centrum Bergen i tylko 5 km do plaży! Serdecznie zapraszamy.
Domek letniskowy Het Zomerhuis
Uroczy domek wakacyjny z zadaszonym tarasem i ogrodem ogrodzonym. Piękna lokalizacja, tylko 800 m od centrum Bergen i blisko krawędzi lasu. Plażę można osiągnąć już w 20 minut jazdy na rowerze.
25% Last minute 04.05.2026 - 09.05.2026
Wspaniała willa z przepięknym ogrodem, położona w malowniczej okolicy w Bergen, odpowiednia dla 8-10 osób. Tutaj znajdziesz komfort i dbałość o szczegóły.
Domek letniskowy Eureka Vakantiehuisjes
ale 6 osób domek 4 osoby dorosłe.
NOWY w najem: typowy holenderski dom z pięknym ogrodem i 3 sypialnie. Okolica jest piękna i spokojna, zaledwie 3 minuty spacerem od centrum Bergen!
Tylko 2000 m od plaży. Piękne mieszkanie z balkonem w pięknej lokalizacji w Groet. Za domem są już najpiękniejszy rower i szlak turystyczny na plaży.
10% Last minute 19.05.2026 - 23.05.2026
Tylko 2000 m przez las / wydmy na plażę! Piękny apartament typu penthouse z balkonem, sauną i 2 łazienkami. Cenisz sobie komfort? Serdecznie zapraszamy!