53 domy i apartamenty wakacyjne na wakacje bez barier w środku Czarnego Lasu
Domek letniskowy House Müllerbauernhof
Mieszkania wakacyjne w Schwarzwaldzie w gospodarstwie Müller w zacisznym miejscu bez ruchu kołowego, czysta natura. 3 sypialnie dla 2 - 6 osób Mieszkanie wakacyjne od 12.07. do 16.07.22 wolne
Bardzo zrównoważony
Komfortowe, słoneczne mieszkanie wakacyjne o powierzchni 76 m2 na piętrze ogrodu w domu jednorodzinnym. - Oceniona na 4 gwiazdki przez DTV - Mieszkanie dla niepalących, zwierzęta domowe na życzenie, parking na podwórku,
Szczególnie zrównoważony
Chalet Mountain Pasture przy Parku Narodowym
Wolnostojący dom wakacyjny na dużej, słonecznej działce na wzgórzu do wyłącznego użytku. Fantastycznie położony przy nowym parku narodowym. Maks. 5 osób, światłowodowy internet/WLAN, psy dozwolone!
Bardzo zrównoważony
Dla par i osób szukających spokoju – prywatna sauna na podczerwień – 2 sypialnie – 300 od skraju lasu – parking bezpośrednio przy domu
Zrównoważony
Mieszkanie posiada 1 sypialnię z prysznicem/WC, pokój dzienny z rozkładaną sofą, balkon, kuchnię z małą jadalnią, TV sat. i WiFi. Na życzenie dostępne jest łóżeczko turystyczne dla dzieci.
Domek letniskowy Ferienhaus Meiß Öfingen
3 piękne domy wakacyjne na skraju Schwarzwaldu
Bardzo zrównoważony
Domek letniskowy House Müllerbauernhof
Dom wakacyjny do wyłącznego użytku dla 2 - 6 osób w zacisznej lokalizacji bez ruchu przelotowego. 3 sypialnie, w idyllicznej, spokojnej, panoramicznej lokalizacji, + 2 duże mieszkania wakacyjne dla 2-7 osób
Zrównoważony
Domek letniskowy Bio-Hof Buchholz
Dom wakacyjny z 4 mieszkaniami bez barier na skraju lasu
Bardzo zrównoważony
Domek letniskowy Ferienhaus am Hasenpfad 79
Dom wakacyjny z fantastycznym widokiem w miejscowości Bad Dürrheim-Öfingen w Schwarzwaldzie
Bardzo zrównoważony
15% Promo 25.03.2026 - 27.03.2026
Domek letniskowy Rinkenbachhof
Ekskluzywny dom wakacyjny bezpośrednio w Schwarzwaldzie - cieszyć się spokojem i wspaniałym widokiem na łąki i lasy
Bardzo zrównoważony
3 piękne domy wakacyjne na skraju Czarnego Lasu.
Bardzo zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne Lichtblick
"Twoje wakacje zaczynają się tutaj"! Gustownie urządzone mieszkanie wakacyjne nagrodzone 4 gwiazdkami DtV, 2 sypialnie i taras zewnętrzny z placem zabaw.
Vogtshof otoczony jest romantycznym ogrodem o powierzchni ok. 800 m², w którym od wiosny do nadejścia zimy kwitną najpiękniejsze róże.
25% Promo 25.03.2026 - 26.03.2026
"Twoje wakacje zaczynają się tutaj"! Gustownie urządzone mieszkanie wakacyjne z 3 sypialniami, dużym salonem / jadalnią i przestronnym balkonem.
Mieszkanie posiada 2 sypialnie z oddzielnym prysznicem/WC, pokój dzienny z rozkładaną sofą, balkon, kuchnię, jadalnię, TV sat. i WiFi. dostępne jest 1 łóżeczko dziecięce.
Uroczo urządzone mieszkanie wakacyjne dla maksymalnie 4 osób w regionie Ortenau - idealna baza wypadowa dla jednodniowych wycieczek z Niziny Nadreńskiej do Schwarzwaldu lub Alzacji
Dom wakacyjny kryty strzechą w ustronnym miejscu w Schwarzwaldzie, daleki widok, czysty relaks, absolutnie spokojna lokalizacja, 100 mkw. powierzchni mieszkalnej, maks. pojemność: 2 osoby.
Dzięki naszemu centralnemu położeniu, Rheinau-Freistett jest idealną bazą wypadową do wycieczek do Schwarzwaldhochstrasse, centrum wycieczkowego Ruhestein, Mummelsee, ...
Dom wakacyjny ma powierzchnię mieszkalną 330 m2 i jest sielankowo położony na terenie o powierzchni 10 000 m2 z własnym źródłem i wieloma drzewami owocowymi.
Zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne UrlaubsReich we Friesenheim, Schwarzwald: 100m², 5 osób, 3 sypialnie, kompletna kuchnia, łazienka z wanną i prysznicem.
Piękny dom wakacyjny w miejscowości wypoczynkowej Öfingen dla 4 osób i 1 małego dziecka /WLAN/SMART-TV/3WeltenCard inclusive/allergy friendly- Zwierzęta domowe nie są możliwe
Zrównoważony
Odnowiony, zabytkowy dom w Czarnym Lesie
Dom wakacyjny Korberg w Oberkirch, Środkowy Schwarzwald, 160m², 4 sypialnie, dla 8 osób.
Domek letniskowy Summer Vacation suns
Przytulny dom wakacyjny w Tennenbronn Czarny Las Bez opłat za rezerwację! - Brak dodatkowych kosztów związanych z domem! Uwaga: Minimalny okres wynajmu 7 nocy - Przyjazd i wyjazd od soboty do soboty!