0 domów i apartamentów wakacyjnych na wakacje na farmie w Enkhuizen
Drogi odwiedzający,
niestety nie znaleźliśmy żadnych obiektów odpowiadających Twojemu zapytaniu!
Co możesz zrobić:
Niestety nie znaleziono obiektów spełniających te kryteria!
Obiekty w pobliżu Enkhuizen
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Friesland. Luksusowy dom wakacyjny 6/7 os. w lesie 1 km od wybrzeża IJsselmeer
Piękny nowy domek letniskowy w idyllicznym miejscu na północy Holandii. Natura, zieleń, spokój, woda, las i wiele ptaków. W odległości 20 minut od plaż Morza Północnego.
Piękny, przestronny dom nad wodą
Ten dawny dom mostowca jest pięknie położony na wodzie z własnym pomostem wędkarskim. Otoczony zielenią, tutaj znajdziesz spokój i ciszę. 20 minut jazdy od plaż Morza Północnego.
Piękny, idylliczny dom wakacyjny w najpiękniejszym miejscu w górach; duży ogród z placem zabaw i wspaniałym darmowym widokiem. Blisko plaży; Witamy!
10% Last minute 11.04.2026 - 15.04.2026
Domek letniskowy Family-friendly. Holiday home
Komfort domek w pięknym ośrodku wypoczynkowym, domową dostęp do Internetu, 3 sypialnie, WIFI, rowery, huśtawka, piaskownica, rowery dla dzieci
Bungalow Park Eureka St Maartenszee- Noord-Holland. Wlan / są mile widziane. Ten bungalow (2 do 7 osób) z 3 sypialniami znajduje się w Kust van St Maarte
W przyrodzie, w odległości 300 metrów od plaży!
Szczególnie zrównoważony
Domek letniskowy De Jutter(der Strandguträuber)
W przyrodzie, w odległości 300 metrów od plaży! Od 28 października 2016 do marca 2017 roku, 3, dla 2 osób, 30% zniżki na czynszów !!
Szczególnie zrównoważony
W przyrodzie, w odległości 300 metrów od plaży!
Bardzo zrównoważony
Jeden apartament dla 2 do 3 osób w gospodarstwie z luksusowymi łazienkami. Na pierwszym piętrze. Tylko przestronne km od plaży i morza z dużym ogrodem.
Apartament Camperhoeve De Dors
Luksusowe apartamenty w pobliżu wybrzeża Morza Północnego
Luksusowy apartament wakacyjny w pobliżu wybrzeża Morza Północnego
10% Last minute
Nowo wyremontowany apartament Moana1 bezpośrednio za plażą, ogrodzony taras, prywatny parking, schowek na rowery, centrum osiągalne w mniej niż 5 minut pieszo.
13% Promo 25.03.2026 - 26.03.2026
Parter: (sypialnia(łóżko 2-osobowe(dwie koldry 1 os. )), sypialnia(łóżko 2-osobowe(dwie koldry 1 os. )), sypialnia(łóżko piętrowe), łazienka(wanna z prysznicem, umywalka, toaleta))
Popularne regiony i miejscowości Agroturystyka w Enkhuizen
Nadal szukasz odpowiednich gości do swojego apartamentu lub domu wakacyjnego?