Apartamenty i domy wakacyjne w Falkensee
Feriendomizil Falkenhagener See
Dom wakacyjny Falkenhagener See w Falkensee: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 94 m² z pokojami dla 4 osób.
Zrównoważony
Apartament Junge Charlotte ***
Nowoczesne mieszkanie wakacyjne dla 2-3 osób pod dachem z tarasem
Domek letniskowy Marcella's House
Dom wakacyjny na obrzeżach Berlina, spokojne położenie, z tarasem, bezpłatny parking na ulicy przed obiektem
Obiekty w pobliżu Falkensee
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Domek letniskowy House-Dallgow
Piękny dom wakacyjny w pobliżu Berlina. Dom posiada kilka sypialni, kuchnię, łazienkę oraz własny ogród. Rzemieślnicy i turyści uwielbiają to miejsce.
Nowy dom wakacyjny w Havelland na obrzeżach Berlina - punkt wyjścia dla wycieczek turystycznych do Berlina, Poczdamu i landu Brandenburgia.
Zrównoważony
The Welsh House: 110 m² apartament wakacyjny w Schönwalde-Glien, Berlin, dla maksymalnie 6 osób, 3 pokoje.
Dom wakacyjny "The Welsh Dragon" w Schönwalde-Glien, 110 m² dla maksymalnie 6 osób, 4 pokoje.
Dom Anny to nowoczesny ekologiczny drewniany dom wakacyjny na zalesionych północno-zachodnich obrzeżach Berlina.
Szczególnie zrównoważony
Apartament Columbia Villa Berlin
Mieszkanie wakacyjne w Berlinie w pobliżu Johannesstift
Apartament Ferienwohnung bei Berlin
2 mieszkania wakacyjne, każde z 2 sypialniami, kuchnią, łazienką i toaletą dla gości na dole
Czeka na Państwa pięknie urządzony dom wakacyjny w zieleni. Do Państwa dyspozycji są 2 pokoje typu twin z prywatną łazienką/WC z prysznicem. Dostępna jest również wspólna kuchnia
Zrównoważony
Komfortowe mieszkanie wakacyjne Zehlendorf !!!
Willa secesyjna, preferowana lokalizacja, optymalne połączenia komunikacyjne, łatwy dojazd, własne wejście, DSL, sauna ogrodowa JEDNO Z NIEWIELU OFICJALNIE DOPUSZCZONYCH MIESZKAŃ WAKACYJNYCH!
Bardzo zrównoważony
Około 60m², idylliczny dom wakacyjny bezpośrednio nad wodą.
Bungalow nad jeziorem Göttinsee
Pięknie położony nad jeziorem Göttinsee, w pełni wyposażony bungalow z idyllicznym, chroniącym widok ogrodem, w którym można się zrelaksować i odpocząć
Komfortowe, absolutnie ciche apartamenty (częściowo z balkonem) z aneksem kuchennym, Wi-Fi, parkingiem, garażem rowerowym/złączem do ładowania w historycznej kolonii willowej Neubabelsberg nad jeziorem Griebnitzsee.
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Potsdam
Dom wakacyjny, spokojny, idylliczny: 1 pokój dwuosobowy, 2 pokoje jednoosobowe, salon, kuchnia, łazienka z WC, osobne WC, Wi-Fi 300 MB, taras, bezpłatne miejsca parkingowe i carport, duży ogród, basen zewnętrzny
Bungalow to wolno stojący, uroczy domek letniskowy, który posiada minimum dwie sypialnie oraz duży ogród. Idealnie nadaje się na spokojne wakacje.
40% Wcześnie 24.05.2026 - 14.06.2026
Przytulne mieszkanie wakacyjne z widokiem na ogród w Werder/Havel, dzielnica Töplitz. 50m², 3 pokoje, dla 3 osób.