Apartamenty i domy wakacyjne w Feldberg
Landhaus am Cantnitzer See: 120 m², 3 pokoje, do 6 osób – urlop w Feldberger Seenlandschaft!
Szczególnie zrównoważony
Ekskluzywne apartamenty wakacyjne blisko jeziora z własnym pomostem, łodzią wiosłową gratis, sauną i kominkiem w domu. 3 apartamenty dla 2-4 osób każdy. + NOWOŚĆ: 1 apartament z 2 sypialniami
Sypialnia(łóżko 2-osobowe, łóżko piętrowe, TV(kablowka, flatscreen, satelita), zestaw wypoczynkowy, netflix), łazienka(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta, suszarka, , , )
Apartament Ferienwohnung Feldberg
Przytulne mieszkanie wakacyjne dla 2-4 osób
Obiekty w pobliżu Feldberg
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Przestronny dom wakacyjny z otwartą galerią i tarasem widokowym nad koronami drzew na Schmaler Luzin do wynajęcia na tydzień (7 dni, każdy od soboty do soboty)
Ferienhaus in Thomsdorf am Carwitzer See
Domek letniskowy w Thomsdorf, 70m², 4 pokoje, do 6 osób, blisko jeziora Carwitzer.
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Grünow
Szczególnie zrównoważony
Obserwuj bocianie gniazdo z bliska z okna salonu lub z siedziska przed domem przed domem. Ciesz się naturą i wyłącz się z codziennego życia.
Przytulny dom wakacyjny z sauną i kominkiem w regionie Uckermark
Ferienpark Am großen Dreisee w Lychen: 2 pokoje, 50m² powierzchni mieszkalnej, maks. 4 osoby.
Dawna chlewnia - zaciszne położenie, fantastyczny widok, wiele zwierząt, przyjazny dzieciom.
Bardzo zrównoważony
Dawna stadnina koni - zaciszne położenie, fantastyczny widok, dużo zwierząt, przyjazna dzieciom
Bardzo zrównoważony
-Rekreacja bezpośrednio na jeziorze z łódką- Przyjedź. Odpręż się. Naładuj swoje baterie. Woda na wyciągnięcie ręki! Łódź gotowa do wodowania na własnym molo! Dom wakacyjny "ANNA" w Łyśnie.
Domek letniskowy z własnym ogrodzonym ogrodem w okolicy bogatej w jeziora
Bardzo zrównoważony
MIEJSCE NA POBYT - Dom gościnny w regionie Uckermark
Domek letniskowy "Haus an der Stadtmauer" w Lychen, Brandenburgia, 120m², 3 pokoje, dla 6 osób.
Stylowe mieszkanie nad jeziorem z łodzią
Mieszkanie wakacyjne z molo, ogrodem i własną łodzią bezpośrednio w Lychen. Fantastyczny widok na jezioro Nesselpfuhlsee, a jednocześnie centralna lokalizacja.
Mieszkanie wakacyjne znajduje się w nowo wyremontowanym starym berlińskim domu z 1900 roku, pośrodku krajobrazu jeziora Uckermark, pomiędzy trzema dużymi akwenami wodnymi.