Apartamenty i domy wakacyjne w Idar-Oberstein
Obiekty w pobliżu Idar-Oberstein
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
W Parku Narodowym Hunsrück-Hochwald: Mieszkanie premium i wędrówki! BioLandhaus w słonecznym, zacisznym miejscu na skraju lasu, 500 m n.p.m. 5 gwiazdek DTV. Wspinaczka Saar-Hunsrück + pętle marzeń
Szczególnie zrównoważony
Przytulny 3-gwiazdkowy dom wakacyjny dla 2-4 osób (Ruschberg)
Rustykalny, rustykalny dom wakacyjny w dolinie Nahe, dla osób pragnących obcować z naturą. Oferta dla wszystkich osób powyżej 70 lat, od 20% zniżki na rezerwacje od niedzieli do piątku
5-gwiazdkowe luksusowe wakacje. Przyjedź i natychmiast poczuj się jak w domu, to właśnie obiecują nasze naturalne domki z bali. To tutaj natura spotyka się z luksusem. Czuć się jak u siebie w innym miejscu, to jest dopiero urlop.
Bardzo zrównoważony
Nature Chalet Marie-Luise 5*****
5-gwiazdkowe luksusowe wakacje. Przyjedź i natychmiast poczuj się jak w domu, to właśnie obiecują nasze naturalne domki z bali. To tutaj natura spotyka się z luksusem. Czuć się jak u siebie w innym miejscu, to jest dopiero święto.
Bardzo zrównoważony
Kanadyjskie domki z bali z widokiem na jezioro i park narodowy 5***** - domek letniskowy
Bardzo zrównoważony
OTWARCIE LATO 2025: Chalet Steinbach See Village w Langweiler, 125m², 3 pokoje, sauna, jacuzzi.
Mieszkanie wakacyjne przy lesie
Mieszkanie wakacyjne położone bezpośrednio przy lesie, odpowiednie dla 4 osób, bez ruchu kołowego, ciche
Zrównoważony
Apartament Ferienwohnung Petra
Przyjazne rodzinie **** Zakwaterowanie ; 3 sypialnie
Domek wypoczynkowy Koppenstein w 55629 Schwarzerden o powierzchni ok. 100 m kw. (do 4 gości)
*** Mieszkanie wakacyjne dla maksymalnie 6 osób w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie z 2 łóżkami każda, łóżeczko dziecięce + wysokie krzesełko na życzenie. Łazienka z WC, dodatkowe oddzielne WC
Zrównoważony
"Bon Air", 3-pokojowy dom 72 m² na działce 800 m². Salon/jadalnia 25 m², 2 sypialnie , mała kuchnia, łazienka z prysznicem/WC. Ogrzewanie gazowe i piec opalany drewnem. Zadaszony taras.
Zrównoważony
Wymarzony dom wakacyjny w idyllicznym krajobrazie ok. 138 m²