6 domów i apartamentów wakacyjnych na udany urlop z Twoim psem w Hinte
Obiekty w pobliżu Hinte
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Przyjazny dla rodziny domek dla maksymalnie 6 osób (+1 maluch) z dwoma zamkniętymi ogrodami i pięknymi widokami na pola...bez różnic sezonowych.
Bardzo zrównoważony
Apartament Ferienwohnung Spiegelhaus
Nasz Gulfhof Spiegelhaus znajduje się w południowej części Krummhörn. Można tu zarezerwować jogę, masaże dźwiękiem, kursy przędzenia i filcowania.
Domek letniskowy House Wattkieker Emden
komfortowy, przyjazny dzieciom i w pełni wyposażony dom wakacyjny z dużym ogrodem dla maksymalnie 4 osób
Mieszkanie wakacyjne w pięknej lokalizacji, bezpośrednio przy porcie, parter. Poczuj się jak w domu w przytulnym portowym gnieździe w Greetsiel - Twój czworonożny przyjaciel jest tu również bardzo mile widziany
Przestronny dom wakacyjny wellness (8 osób)Achterhuus Malia z sauną, kominkiem i tarasem od strony południowej dla całej rodziny, przeżyj z nami wspaniałe wakacje
Zrelaksuj się, ciesz się ciszą i spokojem - dom wakacyjny bezpośrednio nad wodą oferuje do tego najlepsze warunki
Wolnostojący, w pełni ogrodzony dom rodzinny bezpośrednio na wodzie z trzema sypialniami dla łącznie 6 osób, loggia z widokiem na Wielkie Morze.
Zrównoważony
Wolnostojący, odnowiony dom wakacyjny w Grimersum/Krummhörn w bezpośrednim sąsiedztwie kanału z dużym ogrodem i tarasem. Przeznaczone dla maksymalnie 6 osób. Greetsiel w odległości ok. 6 km.
Zrównoważony
Dom wakacyjny Seehaus w Bedekaspel, Aurich: domek wakacyjny o powierzchni 55 m², 2 pokoje, dla 4 osób.
Zrównoważony
Zapomnij o codzienności i ciesz się spokojem rustykalnej wioski w pobliżu Greetsiel, z dala od masowej turystyki.
15% Last minute 23.03.2026 - 10.04.2026
Domek letniskowy NEU in 2014 FRIESENHERZ
Nasz domek letniskowy, urządzony z dużą dozą serca, oferuje wszystko, czego Ty i Twoi bliscy potrzebujecie na relaksujący urlop.
Bardzo zrównoważony