3 domy i apartamenty wakacyjne na udany urlop z Twoim psem w Rechenberg-Bienmühle
Dom wakacyjny "Bergblick" położony jest w spokojnej dzielnicy Holzhau, w gminie Rechenberg-Bienenmühle, na wysokości 740 m n.p.m.
Zapraszamy na urlop, gdzie można spać spokojnie przy otwartych oknach - w naszym domu wakacyjnym dla niepalących z 2 sypialniami, sauną i rowerami w dzielnicy Holzhau.
Parter: (wejscie, korytarz, salon(TV, stół jadalniany, piec(drewno), odtwarzacz DVD, zaparzacz do kawy), kuchnia(kuchenka(4 palniki)
Obiekty w pobliżu Rechenberg-Bienenmühle
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Jabłkowy sen w domu wakacyjnym
Dom wakacyjny został przebudowany i zmodernizowany w 2013 roku. To mieszkanie na parterze jest idealne dla 2 osób. Chcesz podróżować z przyjaciółmi? Do dyspozycji jest drugie mieszkanie.
Domek letniskowy Grünes Ferienhaus Nassau
przyjazny, wiejski dom w sercu gór Osterzgebirge
15% Wcześnie 01.09.2026 - 30.09.2026
Dom wolnostojący i ogród z widokiem na ruiny zamku Frauenstein.
Bardzo zrównoważony
Dom z bali dla rodzin, par i grup. Wolnostojący przy wejściu do górskiej miejscowości Seyde otoczony strumieniami i szlakami turystycznymi, a także trasami do narciarstwa biegowego i wyciągami narciarskimi w zimie.
Piękne, przestronne mieszkanie wakacyjne dla maksymalnie 4 osób w Mühlenhof, dawnym gospodarstwie rolnym w dolinie Wilde Weißeritz w górach Osterzgebirge w pobliżu Altenberg i granicy z Czechami
Mühlenhof to dawne gospodarstwo z 2 pięknymi kwaterami dla łącznie 13 osób w pięknym, spokojnym miejscu w dolinie Wilde Weißeritz w pobliżu uzdrowiska Altenberg
Nasz domek letniskowy położony jest pośród natury, w otoczeniu łąk i lasów.
Zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne - 50m od stoku
Domek letniskowy Ferienhaus KUNSTKONTOR K2
Zabytkowy dom z muru pruskiego w Seiffen, Rudawy
Zrównoważony
1 piękne mieszkania wakacyjne w gospodarstwie
Geisingblick: 110 m² powierzchni mieszkalnej, miejsce dla 8 osób w pięknym Osterzgebirge.
Zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne Gebirgsblick
Duże mieszkanie wakacyjne, 3 pokoje mieszkalne/sypialnie, 2 dalsze pokoje na poddaszu, kuchnia z możliwością spożywania posiłków, łazienka/WC z wanną i prysznicem, 25 min do Drezna, ok. 45 min do Moritzburga, Miśni, Szwajcarii Saksońskiej
Idylliczne mieszkanie wakacyjne przy lesie Tharandt
Apartament Ferienwohnung Familie Kaiser
Przytulne mieszkanie wakacyjne w pobliżu lasu Tharandt
Romantyczny wiejski dom z dużą ilością miejsca dla przyjaciół i rodziny z 6 podwójnymi sypialniami na ponad 200m³
32% Last minute 06.03.2026 - 05.04.2026