7 domów i apartamentów wakacyjnych na udany urlop z Twoim psem w Saint-Lô-d'Ourville
Parter: (kuchnia(czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka(4 palniki, elektryczny), zaparzacz do kawy(filter), zaparzacz do kawy(pads)
Parter: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza, czajnik, opiekacz do chleba, zaparzacz do kawy, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka, zamrażarka)
Parter: (otwarta kuchnia(kuchenka, zaparzacz do kawy(filter), piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażarka), salon/jadalnia(stół jadalniany, piec(gaz)
Parter: (kuchnia(płyta grzewcza, czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka, okap, zaparzacz do kawy, piekarnik, grill, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażarka, Mikser, Mikser ręczny)
Parter: (kuchnia(czajnik, opiekacz do chleba, kuchenka(4 palniki, indukcyjna), zaparzacz do kawy, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówka, zamrażarka)
Parter: (otwarta kuchnia(piec(gaz), kuchenka, zaparzacz do kawy(filter), piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażarka)
Parter: (otwarta kuchnia(piec(gaz), kuchenka, zaparzacz do kawy(filter), piekarnik, lodówko-zamrażarka)
Obiekty w pobliżu Saint-Lô-d'Ourville
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Mała urocza chatka o powierzchni 70m² - 2 sypialnie blisko morza.
Apartament wakacyjny dla rodzin Portbail-sur-Mer: 42 m², 1 pokój, do 4 osób, blisko plaży.
Zrównoważony
Le Studio Brume - W sercu Port-bail- Dostęp do basenu kempingu LES CAROLINS****
Gîte R.V Home zaprasza przez cały rok, na tydzień lub dłużej, w sercu wydm LINDBERGH Plage i tylko 1,5 km od Portbail i jego centrum.
Zrównoważony
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Lindbergh-Plage
Wattowe Morze, morze z psami:
Wolnostojący dom wakacyjny WŁĄCZNIE z końcowym sprzątaniem + kosztami dodatkowymi, ogrodzony ogród, w spokojnej okolicy
Domek letniskowy Cottage 150m far from the beach
Dom wakacyjny w bardzo spokojnej lokalizacji. 400m do plaży. Psy mile widziane!
Uroczy wolnostojący dom wakacyjny, w tym koszty dodatkowe (prąd, woda), sprzątanie końcowe, pościel, KOMINEK, duży ogrodzony ogród, do 2 psów mile widziane
Domek letniskowy House La Silène
Nowoczesny, przestronny dom wakacyjny, 100m od piaszczystej plaży. Bardzo spokojna lokalizacja. Pies mile widziany!
Drewniany dom z dużym komfortem - Denneville(Cotentin) - 50m od plaży - 10 os
Bardzo piękny dom Normandia - 50m na plaży - 12 os