6 domów i apartamentów wakacyjnych na udany urlop z Twoim psem w Seeboden nad jeziorem Millstätter Zobacz
Parter: (salon(, 2-osobowa kanapa rozkładana, kominek), kuchnia(piec, płyta grzewcza, kuchenka, piekarnik, zmywarka do naczyń, lodówka, ), sypialnia(, , łóżko 2-osobowe, radio)
Duże mieszkanie wakacyjne, 90 m2, z 3 sypialniami, kuchnią i jadalnią, odpowiednie dla 7 osób, z dziećmi również 8 osób piękny ogród, do zabawy, radości i relaksu.
Obiekty w pobliżu Seeboden
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Apartament Landhaus Bonaventura
W pełni wyposażone mieszkania wakacyjne w pięknym miejscu z wymarzonym ogrodem, w pobliżu Millstätter See - Karyntia
Przytulny apartament w spokojnym miejscu w dolinie, w otoczeniu gór
Domek letniskowy Holiday house Warmuth
Piękne mieszkanie 65m² na parterze dla 2-4 osób z tarasem ogrodowym i wspaniałym widokiem na dolinę Gailtal. Spokojna lokalizacja. Presseggersee i Nassfeld (narciarstwo, turystyka) w pobliżu.
Zrównoważony
Idylliczny domek w lesie (maj-paź)
Stary drewniany dom (ok. 90sqm powierzchni mieszkalnej) na skraju lasu dla max. 6 osób.
Domek letniskowy Franzosenstüberl
Domek letniskowy Napoleonvilla
Piękna, wysokiej jakości willa wakacyjna w Radnig nad gminą Hermagor-Presseger See w karynckim trójkącie granicznym Austrii, Włoch i Słowenii
Apartament Almhof mini-apartment
Mini mieszkanie na farmie górskiej powyżej Afritz am See
Apartament Almhof Santhos - vacation rentals
Mieszkanie wakacyjne na farmie górskiej nad Afritz am See
Zrównoważony
Falkert-Huetten Maibachhuette__Ko
Komfortowy domek letniskowy bezpośrednio nad Falkertbach