Apartamenty i domy wakacyjne w Burg
Spreewaldhof Schupan w Spreewaldzie
Spreewaldgurke mieszkanie wakacyjne w Burg (Spreewald) bezpośrednio nad rzeką Fliess
Szczególnie zrównoważony
Apartament Spreewald board Spreeaue
Pensjonat z 4 mieszkaniami i 6 apartamentami, obfite śniadanie w formie bufetu, bezpośrednio nad wodą, własna wypożyczalnia rowerów, łodzi wiosłowych (kajaków) i kajaków. Wycieczki łodzią z domu.
Hagenurlaub: Dom wakacyjny w Burg (Brandenburgia) z 50m², miejsce dla 6 osób, 2 sypialnie
Spreewaldhof Schupan w Spreewaldzie
Mieszkanie wakacyjne - Spreewaldkahn - w Burg (Spreewald) dla 6 osób bezpośrednio nad rzeką Fliess
Szczególnie zrównoważony
Apartament wakacyjny "Achter de Muer III rechts" w Röbel/Müritz, 68 m² dla maksymalnie 6 osób, 2 pokoje.
Ferienwohnung „Achter de Muer II links“ in Röbel/Müritz, 60 m², maks. 4 osoby, 2 pokoje.
Domek letniskowy Lutki-Paradies
Dom wakacyjny w Spreewaldzie bezpośrednio nad wodą
Domek letniskowy Spree forest House Budich
Idylliczny dom wakacyjny nad rzeką w Burg/Spreewald
Obiekty w pobliżu Burg
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Domek wakacyjny Juli w Spreewaldzie może pomieścić maksymalnie 8 osób (6 dorosłych i 2 dzieci) na 2 piętrach z własnym tarasem i dostępem do ogrodu.
Bungalow nad jeziorem Byhlen -Spreewald
Domek znajduje się w spokojnej lokalizacji, niedaleko jeziora Byhlen.
Domek letniskowy Ferienhaus am Damm
Dom wakacyjny w pięknym Spreewaldzie, bezpośrednio nad wodą!
Zrównoważony
Jesteśmy rodziną Stelter i oferujemy mieszkania wakacyjne w Lübbenau/Spreewald. Dzieci i zwierzęta domowe są mile widziane i bezpieczne na naszej zamkniętej posesji!
Apartament Stelter, s recreational oasis
--Spree Idylla - Mieszkanie wakacyjne lub mieszkanie dla gości . Możliwe również ze śniadaniem. ---Niepalący-- Małe przytulne mieszkanie dla dwóch osób. Zwierzęta mile widziane.
Zrównoważony
Apartament wakacyjny Spree - Idylla 2 os
Małe, przytulne mieszkanie dla dwóch osób, dostępne również z h a u s t y e r e m Własne wejście, Wielkość m2 Podwójne łóżko, kącik wypoczynkowy, jadalnia, Zadaszony taras
Zrównoważony
Zielona lokalizacja, bardzo dobre wyposażenie z Wi-Fi, miejscem parkingowym, domkiem na rowery. So.-So. Bonus 30,00 EUR.
Ferienwohnung am Tannenwäldchen
Serdecznie witamy w apartamencie przy Tannenwäldchen w Dissen-Striesow, około 48 m². Własna działka.
Zrównoważony
Apartament Mummert w Lübbenau, 60m², miejsce dla maksymalnie 6 osób, 2 oddzielne sypialnie, wspólny jadalny i salon, kuchnia, łazienka i WC dla gości.
Apartament wakacyjny dla rodzin w Lübbenau: 120 m², 4 pokoje, miejsce dla maksymalnie 12 osób!
Zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne w Lübbenau w sercu Lasu Szprewaldzkiego
Piękne nowe, nowoczesne, przestronne apartamenty w centrum, Nowe / ukończenie 6/2024 z dużymi kuchniami i oddzielnymi łazienkami, Wifi, bezpłatnymi parkingami monitorowanymi kamerami, dla rodzin i pojedynczych osób.
Obiekt położony jest bezpośrednio nad jeziorem Gräbendorf, w naturalnym otoczeniu z widokiem na jezioro i wyspę rezerwatu ptaków. z 40m², miejsce dla 6 osób z 2 pokojami
Bardzo zrównoważony
Dom wakacyjny nad jeziorem Großer Mochowsee
Dom wakacyjny położony jest bezpośrednio nad brzegiem jeziora Großer Mochowsee.