Apartamenty i domy wakacyjne w regionie Cagliari
Villa Serene w Sarroch: 120 m² dom wakacyjny z 2 pokojami dla maksymalnie 4 osób na Sardynii.
10% Promo 08.06.2026 - 21.06.2026
Villa Azzurra, Quartu Sant'Elena
Urzekające widoki na morze, prywatny basen, klimatyzacja. Villa Azzurra to wspaniała willa w zabudowie bliźniaczej na zapierającym dech w piersiach południowym wybrzeżu Sardynii.
Domek wakacyjny Le Mimose al Mare 2A
Dom wakacyjny Costa Rei bezpośrednio nad morzem z uprawianym ogrodem i widokiem na morze.
11% Last minute 05.07.2026 - 08.07.2026
Domek wakacyjny Le Mimose al Mare 1B
Dom wakacyjny Costa Rei bezpośrednio nad morzem z uprawianym ogrodem i widokiem na morze.
17% Last minute
Południowa Sardynia - Spokojny, wolnostojący dom wiejski z prywatnym basenem na ekologicznym gospodarstwie rolnym z usługą śniadaniową, piękny widok na morze, blisko plaży.
Sardynia - Willa z widokiem na morze i zaledwie kilka minut od piaszczystej plaży i krystalicznie czyste morze. Region CHIA - Pula - Cagliari
Piękne nowe upośledzonych wolnostojący dom nad morzem w "Stella Marina" Santa Margherita di Pula - Cagliari
Domek letniskowy House CASA VERDE
SARDYNIA - Tani domek letniskowy z widokiem na morze w pobliżu wspaniałych białych plaż Region Chia - Pula - Cagliari Sardynia
SARDYNIA - Bardzo przystępny i polecany apartament na wakacje, zaledwie kilka minut spacerem od przepięknej białej piaszczystej plaży i morza PORTO-PINO - Południowa Sardynia - Santa Anna Arresi.
Domek wakacyjny Le Ginestre al Mare
Costa Rei dom wakacyjny bezpośrednio nad morzem z dużym ogrodem i widokiem na morze.
13% Last minute 20.06.2026 - 26.06.2026
Bardzo polecany osobny dom wakacyjny nieopodal zachwycających plaż i idyllicznego miejsca wypoczynkowego PULA - Region CAGLIARI - Santa Margherita - CHIA.
Sardynia - bardzo dobrze wyposażone tanie mieszkanie (do 6 osób) z super umeblowany balkon bezpośrednio w Puli - Cagliari z Wifi Internet.
Dom wakacyjny ROSANNA w "Quartu Sant Elena" w pobliżu CAGLIARI na SARDYNII, z 130m² powierzchni mieszkalnej, 4 sypialniami, dla 8 osób.
SARDYNIA – Apartament wakacyjny dla 5 osób, bezpośrednio przy Piazza w PULA – Cagliari
Domek letniskowy Ferienhaus Mary
Bliźniak Costa Rei spotkał się bezpośrednio z 70th właściciela od morza
Zrównoważony
Sardynia - bardzo przystępne wakacyjny zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży i turkusowego morza "Spiaggia Guventeddu" - Pula oddalone.
SARDINIA - Bardzo tani apartament wakacyjny bezpośrednio w PULA - Cagliari - tylko ok. 2,5 km od białej piaszczystej plaży i morza "Baia di Nora".
Sud Sardegna 200 m od morza, willa idealna dla licznych rodzin, maksymalnie 8/9 dorosłych i dwoje dzieci
Bardzo zrównoważony
Dom jednorodzinny z dużym ogrodem i basenem śródziemnego prywatne - tylko około 400 metrów od morza i piaszczystej plaży "Is Morus" Pula - Cagliari
Domek letniskowy Cottage SODDU
Tanie Willa z 3 sypialniami obok krystalicznie czystym morzu "Is Morus" Santa Margherita di Pula - Cagliari
Villa Rosi położony jest na niewielkim wzgórzu z widokiem na morze Lokalizacja sprawia, że to prywatny, spokojny, cichy, 200 metrów od plaży basen 10x5, wi fi, grill itp
SARDYNIA - Duży dom wakacyjny dla 8-9 osób bezpośrednio w PULA ok. 2 km od plaży i morza NORA - blisko CAGLIARI - południowa Sardynia.
SARDYNIA - Nowy nowoczesny apartament dla 4 osób w idyllicznym kurorcie PULA - Cagliari - południowa Sardynia.