Apartamenty i domy wakacyjne w Domburgu
Domek letniskowy Van Voorthuijsenstraat 21, Li
Blisko domu na plaży rodziny z Strandkabin
Domek letniskowy Hogehilweg 16
Bardzo blisko do domu na plaży z prywatnym parkingiem, dla max. 6 osób.
To przestronne i luksusowe mieszkanie na 1 i 2 piętrze znajduje się nad restauracją de Visbar bezpośrednio przy głównej ulicy Domburga, naprzeciwko przytulnych tarasów i restauracji.
Nowy ferieënhaus Klein Domburg
Nowo wybudowany, Lijsterhofstraat 19, Domburg. Bardzo ładny, wolnostojący dom wakacyjny z 1 Teras / ogród, parking, wifi, TVkabel, zmywarką, łazienka z prysznicem, washingmachine.
Daisy-Rose, stijlvol verblijf tussen strand en centrum van Domburg
Idealnie położony 100 metrów od plaży i 50 metrów od centrum Daisy-Rose, stylowe zakwaterowanie dla 4 osób z prywatnym wejściem i ogrodem. Do wynajęcia z parkingiem.
Domek wypoczynkowy Aanloop 49a w Domburg, 70 m² dla maksymalnie 4 osób, 1 pokój.
J.H.-Casembrootplein 33 – Przestronna willa rodzinna w sercu Domburga W spokojnej, zielonej okolicy urokliwego nadmorskiego miasteczka Domburg czeka na Państwa ta przestronna i komfortowa
Dom wakacyjny Vitamin Sea Domburg w Domburgu, z 20m² powierzchni mieszkalnej, 1 sypialnia, max. 2 osoby.
20% Last minute 23.05.2026 - 06.06.2026
Domek wakacyjny Roosjesweg 2a w Domburg, 80m² dla maksymalnie 4 osób, 1 pokój.
20% Last minute 24.05.2026 - 05.06.2026
Apartament wakacyjny Stationstraat 5a w Domburg, Zeeland, 80 m², max 4 osoby, 2 pokoje. Z miejscem parkingowym
20% Last minute 23.05.2026 - 30.05.2026
Domburghome Park Loverendale 18
Przestronne 4-osobowe mieszkanie blisko plaży i centrum Domburga z prywatnym parkingiem w garażu pod budynkiem.
Domek letniskowy Résidence Ruimzicht 28
Nowy apartament z widokiem na morze (300 m od morza).
Apartament wakacyjny Stationstraat 5b w Domburgu, Zelandia, 80 m², 2 pokoje, maks. 4 osoby.
10% Promo 23.05.2026 - 30.05.2026
Poniżej Hoge Hill ", najwyższy szczyt wydmy Domburg, leży mieszkanie 2013 przebudowany" The Hill ". 50 metrów od morza
Ze studia na parterze roztacza się widok na szeroki kraj i jesteś w odległości 5 minut spacerem w lesie i na plaży. Zwierzęta dozwolone!
Odkryj mały raj, który czeka na Ciebie w Domburg, z naszym domem wakacyjnym „Mały Dom Marzeń”. Idealny na spokojny sen i cieszenie się wakaczem w ciągu dnia.
Dom wakacyjny Vaandragerstraat 20
Nieruchomość Wilhelminalaan 43 została rozebrana dopiero w 2018 roku i znajduje się na skraju Vrouwenpolder. Widok na koniec świata.