Apartamenty i domy wakacyjne na Lanzarote
2-pokojowy bungalow z 2 łazienkami, WiFi i basenem, położony w spokojnej okolicy - w odległości zaledwie 5 minut spacerem do plaży, promenady i portu.
Playa Blanca, nowo odremontowana willa wolnostojąca dla 4 osób, ogród zimowy, basen i grill, z widokiem na morze, w pobliżu Playa Dorada
Zrównoważony
Wyjątkowe wakacje i wellness willa znajduje się na słonecznym południu Lanzarote, w jednej z najspokojniejszych dzielnic Playa Blanca, idealne na idealne wakacje dobrego samopoczucia.
Bardzo zrównoważony
Kompleksowo wyremontowany, nowo wyposażony, wolnostojący bungalow z luksusowym wyposażeniem i basenem, w absolutnie cichej lokalizacji - nieosiągalny wzrokiem - w pobliżu przystani jachtowej.
Zrównoważony
34% Last minute 28.05.2026 - 20.06.2026
Apartament Papagayo VV 35-3-0000133
Przytulne mieszkanie na relaks i dobre samopoczucie
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Playa Blanca
Przyjaźnie urządzona i wysokiej jakości wyposażona willa prywatna z dużym, prywatnym basenem 9 x 4 m i głębokością do 1,95 m – blisko morza i idealna dla 2-4 osób.
Bardzo zrównoważony
"Villa del Sol" to wizytówka naszych domów wakacyjnych z wszelkimi możliwymi wygodami. Centralnie położona willa w ekskluzywnej i cichej prywatnej rezydencji.
Bardzo zrównoważony
Odpoczynek i relaks z fantastycznym widokiem na morze, panoramiczny na uboczu, ale bardzo centralnie położony. Apartament 1 lub 2 sypialnie, basen z podgrzewaną wodą,
„Casa Rana” piękny dom z widokiem na morze i basen z podgrzewaną wodą w Tias, Lanzarote.
STUDIO Z WIDOKIEM NA MORZE POŁOŻONE W GUIME - LANZAROTE -
10% Last minute
Wakacje w domku Deluxe Saudade Deluxe
Luksusowy bungalow w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej w środku rezerwatu przyrody Farmara: 50m do plaży, góry wulkaniczne na tyłach
Dom wakacyjny Chalet La Mercedes w Playa Blanca, Wyspy Kanaryjskie, z powierzchnią mieszkalną 80m², 2 pokoje, dla 4 osób.
Luksusowy komfortowy bungalow z podgrzewanym basenem w ekskluzywnej lokalizacji.