Apartamenty i domy wakacyjne w Lombardii
Dom 110 metrów kwadratowych z ofertami Wunderschöne widokiem na jezioro oraz z 4 pokojami i oferują miejsce dla 8 osób Zaledwie 50 metrów od brzegu jeziora Garda, w cichej ulicy Garaż na 70 metrów.
Precyzyjna wyposażone mieszkanie bezpośrednio nad jeziorem !! powierzchni mieszkalnej około 60 metrów kwadratowych, z szerokim tarasem i prywatnym pomostem. Internet Wi-Fi, TV satelitarną i AIR dostępne!
Mieszkanie wakacyjne "EMMA" w typowym włoskim spokojnym gospodarstwie, obok sklepów i restauracji, nad rzeką ze ścieżką rowerową, rowerami, możliwością jazdy konnej.
Bliźniak, 3 sypialnie, widok na jezioro marzeń, klimatyzacja, telewizja satelitarna, Wi-Fi, 2 łazienki, taras/ogród
Salo` Lago di Garda, zaplanuj i przeżyj wakacje. Apartament wakacyjny na posesji z widokiem na jezioro.
Zrównoważony
100 m od jeziora, 75 m² domek letniskowy dla 2/3 osób, 160 m² prywatny ogród, prywatny parking, klimatyzacja, przed Ogrodami Botanicznymi Villa Taranto.
Zrównoważony
Nowoczesne rustico w spokojnie położonym parku przyrody – basen i kort tenisowy do bezpłatnego współużytkowania
Apartament Residence Parco Lago di Garda
2-pokojowe mieszkanie z widokiem na jezioro
Ostatnie wakacje (lipiec 2012) nad jeziorem z prywatnym zadaszony parking
Belvedere Jezioro Garda dla osób niepełnosprawnych
Prywatny apartament wakacyjny nad Jeziorem Garda z unikalnym panoramą jeziora/Alp, eleganckim, śródziemnomorskim wyposażeniem i basenem w zadbanych rezydencjach właściciela. 100 m do jeziora.
Stylowy loft blisko jeziora (100 m). Cicho, centralnie i nowocześnie – idealny dla par lub rodzin
25% Promo 19.03.2026 - 30.09.2026
Uroczy nowy dom wolnostojący, całkowicie niezależny z ogrodem, idealny dla rodzin, otoczony zielenią, ale tylko 200 m od plaż nad jeziorem. Zwierzęta mile widziane!
Bardzo zrównoważony
Domek letniskowy Cottage Living 'Ronc D'Albert'
2. dom jednorodzinny, ogród, taras, widok na wspaniałe jezioro
Nowoczesne rustico w spokojnie położonym parku przyrody – basen i kort tenisowy do bezpłatnego współużytkowania
Dom wakacyjny w Peschiera oddzielone dwa apartamenty dla dwóch rodzin. Plaża i centrum około 10/15 minut pieszo. Handlowe, restauracja 150 mt.
Willa na prywatnej 7000m² oliwnej posiadłości, max 10 osób, 5 sypialni, 3x łazienka, 2x kuchnia, widok na jezioro, klimatyzacja, 250m do jeziora
Bardzo zrównoważony
Cicho położona willa w doskonałej lokalizacji w pięknym ogrodzie oliwnym, wymarzony widok na jezioro, 30 metrów od jeziora z dostępem do plaży, basen z prysznicem na świeżym powietrzu, w pełni klimatyzowana
Ten przyjemny dom wakacyjny Tignale Jezioro Garda
Kompletnie wyposażony domek wakacyjny (60 m²) z 2 dużymi tarasami słonecznymi, podgrzewanym basenem, fenomenalnym widokiem panoramicznym na Tignale, jezioro i Monte Baldo!
Szczególnie zrównoważony
Duży + ekskluzywny apartament, 300m do jeziora, morza i fantastycznym widokiem! Idealny dla rodzin ze zwierzętami domowymi dozwolony.
Wygodny dom wakacyjny, ogród, taras, widok na jezioro
Zrównoważony