Apartamenty i domy wakacyjne w Luz
Bardzo ładny dom w doskonałej lokalizacji, z dala od turystyki,
20% Promo 25.03.2026 - 27.03.2026
Piękna willa z widokiem na morze, doskonała lokalizacja
20% Promo 25.03.2026 - 27.03.2026
Przyjazny, jasny dom dla 4-6 osób w spokojnej okolicy, duży ogrodzony ogród
Obiekty w pobliżu Luz
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Villa Alegres w Fuzecie, 230m² powierzchni mieszkalnej, 4 sypialnie, 4 łazienki, maks. 8 osób.
Przestronny dom dla 6 osób, cichej okolicy na wzgórzu, z 360 ° panoramiczny widok z tarasu na dachu. Bardzo dobra jakość, wypełnione światłem pokoje.
Rajskie miejsce w spokojnej okolicy ze wszystkimi luksusami, jakich można oczekiwać od willi wakacyjnej!
Nowocześnie urządzone mieszkanie wakacyjne w Santa Luzia z fantastycznym widokiem na lagunę, oferuje miejsce dla 4 osób
Dom wakacyjny na urlop wypoczynkowy Moncarapacho: 115 m², 3 pokoje, dla maksymalnie 6 osób na Algarve.
odpowiedni dom atmosferyczny z panoramicznym basenem dla maksymalnie 5 osób, gdy „Casinha” zostaje wynajęty do niego. Bardzo centralna, a na wsi, a nie daleko od plaży
Bardzo zrównoważony
Villa Diana może pomieścić do 5 osób. Jest cichy, posiada prywatny basen i piękny widok. Morze można dojechać samochodem w ciągu kilku minut.
Domek letniskowy Quinta da Ferradura
Luksusowa willa z basenem i zadbanym ogrodzie
Kolorowy, przytulny dom położony jest wśród natury, basen, WIFI, TV, blisko Taviry i morza.
Zrównoważony
Atelier-Studio, 95 m2, dużo przestrzeni i wysokie sufity, idealne dla sztuki, dla 2 osób + dziecko, blisko Taviry-Algarve i morza - artystyczny prywatny dom, klimatyzacja, TV, Wifi, basen.
Artystyczny prywatny domek wakacyjny, 90m2 z klimatyzacją, +duże łóżko zewnętrzne, domek kuchenny, Wifi, TV, basen, blisko cudownego krajobrazu lagun Ria da Formosa, morza i Taviry.
Zrównoważony
Apartament Studio Casa Formosa
Wysoki standard studio w spokojnej okolicy z dobrym wyposażeniem, dwoma tarasami i widokiem na morze
Bardzo zrównoważony
Pięknie zaprojektowany i detal zakwaterowanie w spokojnej okolicy z dużym ogrodem, różne tarasy z widokiem na morze i bardzo dobre wyposażenie (zbudowany w 2013)
Bardzo zrównoważony
Willa Celta to komfortowy domek letniskowy dla 10 osób z spektakularnym miejscu i widokami. Prywatny basen i ogród, grill, Internet, TV, klimatyzacja ...!
W pobliży domu Algarve wakacje z trzech sypialni, basen, klimatyzację, duży taras na dachu Cieszyć się spokojem i autentyczność w pięknym otoczeniu.