Apartamenty i domy wakacyjne na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Meklemburgii
Nowo wybudowany, komfortowy dom wakacyjny w pobliżu lasu i plaży w Graal-Müritz, 130m², maks. 6 gości, ogród, taras, balkon.
Bardzo zrównoważony
Apartament Wellness-Residenz Dünenschloss
4-gwiazdkowy luksusowy apartament z basenem, sauną fińską, bio sauną, salą fitness & strefą wellness bezpośrednio przy plaży !!! Internet, leżak na plaży, rowery i wycieczka po porcie gratis !!!
Zrównoważony
Baltic Sky Villa Beach Pearl nr 1
Zanurz się w parterowym mieszkaniu wakacyjnym PREMIUM z Wi-Fi, cichym i 120m od wody. Spędź najlepsze dni w roku i poczuj się jak w domu!
2018 wybudowany dom w Rerik na dużej posesji z wolnym widokiem na naturę, ok. 13 minut spacerem do plaży, 2 sypialnie, taras, wanna wellness, WLAN, miejsce parkingowe, max. 4 osoby
Komfortowe mieszkanie typu studio z widokiem na lagunę dla 2-4 osób, 33 m2 powierzchni mieszkalnej. Aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń. W zabytkowym, odrestaurowanym dworku Blengow. Bezpłatna sieć WLAN.
Zrównoważony
przytulne, jasne, dobrze wyposażone 2-pokojowe mieszkanie wakacyjne z ogrodem, 2 tarasami, parkingiem, W-LAN, blisko plaży (ok. 350 m), do wynajęcia przez cały rok
Zrównoważony
Ekskluzywny apartament o powierzchni 106 m2 przy porcie miejskim w Rostocku. Apartament tylko 50m od brzegu nabrzeża, dla 6 osób + dziecko (do 3y), pies mile widziany, łazienka (prysznic/wanna), WiFi, 2 balkony, parking podziemny.
Freundl. apartament z dużym balkonem - blisko morza, ogród z grillem, leżaki, tenis stołowy, wiata na rowery
Komfortowe mieszkanie typu studio z widokiem na Lindenallee dla 2 osób, 21 m2 powierzchni mieszkalnej. Aneks kuchenny z płytą ceramiczną i lodówką. Bezpłatna sieć WLAN.
Zrównoważony
Stodoła & Filmpalast & Sauna & Ogród & 2 sypialnie & miejsce do spania w sianie & miejsce na grilla & 250 m² powierzchni
10% Last minute 23.02.2026 - 16.03.2026
To przytulne i z morską atmosferą urządzone 2-pokojowe mieszkanie dla niepalących, WLAN, rowery, małe zwierzęta domowe są dozwolone, znajduje się na parterze z tarasem
Bardzo zrównoważony
Mieszkanie wakacyjne w pobliżu Travemünde
Przytulne 3-pokojowe mieszkanie wakacyjne z tarasem i przyległym placem zabaw oraz trawnikiem do opalania z miejscem do grillowania, basen i sauna w domu, bezpłatny dostęp do WLAN, plaża 800 m
Piękny i ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej pod strzechą z ogrodem. Dla 8 osób + 1 maluch, sauna, piec opalany drewnem, taras, WiFi, aneks kuchenny, stacja ładowania elektrycznego, 2 miejsca parkingowe
Szczególnie zrównoważony
Wspaniały i ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej pod strzechą dla 8 osób + 1 maluch: 4 miejsca sypialne, 2 łazienki, sauna, piec opalany drewnem, aneks kuchenny, 2 miejsca parkingowe, stacja ładowania elektrycznego
Szczególnie zrównoważony
Baltic Dreams - Rezydencja nad morzem 08
Zanurz się w naszym mieszkaniu wakacyjnym PREMIUM. Znajduje się 120m od plaży, cieszyć się widokiem na morze, darmowe wifi, jak również 2 łazienki, 2 sypialnie dla max 4pers.
Ekskluzywny DHH z tarasem na dachu i widokiem na Morze Bałtyckie, 250 m do plaży, 3 sypialnie, sauna, łóżeczka dziecięce i krzesełka do karmienia, WLAN gratis, stacja ładowania samochodów elektrycznych
Zrównoważony
Domek letniskowy Haus Sonnenschein w Nakenstorf, 85m² dla 4 osób, 3,5 pokoju.
Ferienhaus am Selliner See mit Boot Angeln
Dom wakacyjny nad jeziorem Sellin w Ravensruh: 45 m², dla 5 osób, 1 pokój, łódź i wędkowanie wliczone w cenę
Piękny dom wakacyjny w bardzo spokojnym Barendorfie koło Travemünde. Darmowe WiFi, leżak na plaży, kominek, wiata na rowery, wiata na samochód, duży ogrodzony ogród, psy mile widziane.
SeaSide Nr. 6: 60 m² apartament wakacyjny w Kühlungsborn, 3 pokoje, do 5 osób, blisko Morza Bałtyckiego!
10% Wcześnie 01.05.2026 - 30.06.2026
Ekskluzywny dom wakacyjny dla 6 osób z 3 sypialniami, 2 łazienkami, sauną na podczerwień. Ciesz się słońcem na dużym tarasie od strony południowej!
Zrównoważony
Urlop nad morzem - tylko 1 min do białej bałtyckiej plaży w Kühlungsborn nad Morzem Bałtyckim (MV)
10% Promo 23.02.2026 - 28.02.2026
Dom wakacyjny Am Teich Rerik-Blengow
Piękny dom wakacyjny bezpośrednio przy idyllicznym stawie wiejskim z fontanną w przytulnej dzielnicy Rerik-Blengow. 3 sypialnie, 2 łazienki, sauna, piec opalany drewnem, duży ogród, 2 km do plaży.
Zrównoważony
2018 wybudowany dom w Rerik na dużej posesji z wolnym widokiem na naturę, ok. 13 minut spacerem do Morza Bałtyckiego, 3 sypialnie, 2 tarasy, wanna wellness, WLAN, miejsce parkingowe, max 7 osób,
Przyjazny, spokojnie położony komfortowy apartament w 1a-lokalizacji: blisko Morza Bałtyckiego i Salzhaff, słoneczny balkon, WiFi