Apartamenty i domy wakacyjne w Oberndorfie
Oste-Anker piec kominkowy i sauna,
Wypoczynek w ośrodku wypoczynkowym w spokojnej okolicy. Domek letniskowy z wieloma zaletami. Preferowany bezkontaktowy przyjazd/wyjazd. Region Morza Północnego w powiecie Cuxhaven.
Zrównoważony
Obiekty w pobliżu Oberndorf
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Domek letniskowy Holiday House Jüchsental
Przestronny dom wakacyjny, wyposażenie pierwszej klasy, bardzo popularny wśród wspinaczy i właścicieli koni, blisko Morza Północnego, 3 sypialnie, WiFi, TV, Playstation4, suszarka, rowery, tenis stołowy
Zamek nad Morzem Północnym (do 16 osób)
Przyjazny duży dom rodzinny z kompleksowym wyposażeniem i kilkoma dodatkami (kominek, taras z grillem i zamek do skakania) w pobliżu Morza Północnego. Psy mile widziane.
Dom wakacyjny dla 13 osób w pobliżu Morza Północnego w spokojnej lokalizacji. Idealny dla dużych rodzin i dużych grup. Dom całkowicie odnowiony w 2022 r
20% Promo 01.06.2026 - 30.06.2026
Ferienhaus Robbenplate w Neuhaus/Oste: 220 m², 5 pokoi, miejsce dla maksymalnie 12 osób.
Domek letniskowy Altes Land Haus Oste/ Stade
Również w domu wiejskim "Corona" dla 8-10 osób, 3 seperate jednostki z 3 wejściami dla 3 rodzin. Basen, plaża i morze w zieleni i ciszy, piec opalany drewnem
Szczególnie zrównoważony
Przyjazny dla rodziny dom wakacyjny z ogrodem. Mile widziane są dzieci, rowerzyści, plecaki, kolarze i monterzy Możliwość rezerwacji również indywidualnie.
Szczególnie zrównoważony
Ferienhof Junge w Wingst, : 250 m², 7 pokoi, miejsce dla 12 osób. Parter bez barier.
Apartament Obsthof Schröder old country
Szukasz mieszkania wakacyjnego, kilku mieszkań wakacyjnych w Alte Land na wyspie Elbe Krautsand tylko 500 m od piaszczystej plaży Elbe, to trafiłeś we właściwe miejsce.
Ferienwohnung Elbinsel na Krautsand: 58 m², 2 pokoje, miejsce dla maksymalnie 4 osób.
SiebenEichenHof to gospodarstwo wypoczynkowe w powiecie Moorausmoor w gminie Stinstedt. Mieszkanie wakacyjne na piętrze z niezakłóconym widokiem na wieś oferuje komfort i przytulność.
Zafunduj sobie trochę czasu ze szczęściem, bo nie tylko Fortuna z Glückstadt, ale także kominiarz, który ma swoje biuro na parterze, będzie towarzyszył Twojemu wypoczynkowi.
Ferienhaus Silbermöwe Linda - Cuxhaven Otterndorf
Bardzo zrównoważony
Duży dom z ogrodem dla małych i dużych rodzin, nowoczesne wyposażenie, blisko plaży, bezpłatne wi-fi, konsumpcja w cenie
Parterowy drewniany dom na wsi, blisko plaży, przyjazny dla dzieci i zwierząt domowych, nowoczesne umeblowanie, W-Lan bezpłatny, konsumpcja wliczona
Domek letniskowy Feriendoppelhaus Kristina
Komfortowy dom wakacyjny nad Morzem Północnym, Otterndorf
Zrównoważony