6 domów i apartamentów wakacyjnych na wakacje z basenem w Fuengirola
Na 2 piętrze: (wejscie, otwarta kuchnia(czajnik, opiekacz do chleba, okap, zaparzacz do kawy, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka, suszarka do p...
Parter: (wejscie, kuchnia(płyta grzewcza(plyta grzewcza), okap, zaparzacz do kawy(filter), kuchenka mikrofalowa, lodówka), salon/jadalnia(TV, stół jadalniany, zestaw wypoczynkowy)
Na 3 piętrze: (kuchnia(płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka do naczyń, umywalka, pralka), salon/jadalnia(TV, stół jadalniany), sypialnia(łóżko 2-osobowe)
Salon(TV, zestaw wypoczynkowy, klimatyzacja), kuchnia(piec, czajnik, opiekacz do chleba, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażarka), sypialnia(łóżko 2-osobowe)
Otwarta kuchnia(piec, czajnik, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażarka, ), salon/jadalnia(stół jadalniany, zestaw wypoczynkowy), sypialnia(łóżko 2-osobowe)
Obiekty w pobliżu Fuengirola
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Apartament w domu wiersz charakteru z basenem, balkonem i tarasem na dachu
Villa Serenidad w Mijas Las Lagunas: Dom wakacyjny z 610m² powierzchni mieszkalnej, pojemność dla 8 osób, 4 sypialnie.
Villa Ananda w Mijas Sierrezuela: Dom wakacyjny o powierzchni 441 m², dla 10 osób, 5 sypialni, Basen, tropikalny ogród, altana w ogrodzie, parking na terenie posesji.
Apartament Montes de Almachada B&B
Romantyczny B&B na wzgórzu 2 km od Mijas w tropikalnym ogrodzie
Z tej ekskluzywnej willi o wspaniałej lokalizacji roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Morze Śródziemne i piękne pobliskie miasteczko Mijas.
Zrównoważony
Apartament 12 Apartments auf einer Finka
Oaza spokoju w samym sercu parku przyrody Mijas Wynajem grupowy do 30 osób.
Domek letniskowy Molino Amici Artium
**** NOWA STRONA ONLINE! **** Specjalny historyczny młyn z fantastycznym widokiem na morze na niezapomniane wakacje!
Mieszkanie znajduje się w kompleksie mieszkalnym, z 2 basenami, w tym jednym dla dzieci. Plaża oddalona jest o zaledwie 2 km, a w pobliżu znajduje się kilka pól golfowych.
Apartamenty w urbanizacji Vistamar - w połowach rodzinnym Słońce, plaża i morze -Teraz wyłącznym Winter Special Apartament 31 od Tel. 0034952833861
Apartament 5*-Luxus-Apartment"Bellavista"
Wymarzony nocleg w Marbelli - Wymarzony widok na Maroko To nie jest zwykłe mieszkanie wakacyjne, ale Twój drugi dom. Elegancka i przytulna atmosfera - top umeblowane!!!
El Presidente Madroño apartment
Nasz piękny, przestronny, południowy, frontowy apartament ma spektakularne widoki, blisko Marbelli
Zrównoważony
Fantastyczna willa z 180-stopniowym niezakłóconym widokiem na morze i szumem morza, 10 min spacerem do plaży i barów na plaży, 15 min do centrum Malagi, podgrzewany basen i światłowód
Szczególnie zrównoważony
Willa z widokiem 180° na morze: podgrzewany basen solankowy, sauna, patio, plaża 10 min, światłowód
Szczególnie zrównoważony