Apartamenty i domy wakacyjne nad jeziorem Garda
Ostatnie wakacje (lipiec 2012) nad jeziorem z prywatnym zadaszony parking
Trzypokojowe mieszkanie, basen i parking Nowoczesne, komfortowe mieszkanie z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro
Szczególnie zrównoważony
Apartament Dla rodzin Cassone di Malcesine
Przytulne mieszkanie wakacyjne z bardzo ładnym, nieograniczonym widokiem na jezioro, oddalone zaledwie o kilka metrów od Gardy, w urokliwym, charakterystycznym Cassone
Dom wakacyjny w Peschiera oddzielone dwa apartamenty dla dwóch rodzin. Plaża i centrum około 10/15 minut pieszo. Handlowe, restauracja 150 mt.
Przestronne słoneczne apartamenty w centrum Gardy z parkingiem tylko 6 min. spacerem od mieszkania. Można podjechać H24 do mieszkania w celu załadunku i rozładunku.
Casa Lino, wspaniałe widoki na jezioro i góry
Odnowiony dom wakacyjny, duże tarasy słoneczne z fantastycznym widokiem, dużo prywatności, duży basen, pies mile widziany, 600 hm nad jeziorem Garda w Parku Przyrody Bresciano
Bardzo zrównoważony
Apartament w Lazise nad jeziorem Garda 210 m² ogrodzie prywatnego i zamkniętym. Basen, WiFi, telewizja satelitarna, sprzęt do grillowania,
Dom 110 metrów kwadratowych z ofertami Wunderschöne widokiem na jezioro oraz z 4 pokojami i oferują miejsce dla 8 osób Zaledwie 50 metrów od brzegu jeziora Garda, w cichej ulicy Garaż na 70 metrów.
Belvedere Jezioro Garda dla osób niepełnosprawnych
Prywatny apartament wakacyjny nad Jeziorem Garda z unikalnym panoramą jeziora/Alp, eleganckim, śródziemnomorskim wyposażeniem i basenem w zadbanych rezydencjach właściciela. 100 m do jeziora.
Ten przyjemny dom wakacyjny Tignale Jezioro Garda
Kompletnie wyposażony domek wakacyjny (60 m²) z 2 dużymi tarasami słonecznymi, podgrzewanym basenem, fenomenalnym widokiem panoramicznym na Tignale, jezioro i Monte Baldo!
Szczególnie zrównoważony
Domek letniskowy Holiday Lake 199
Apartament w Lazise nad jeziorem Garda 580 m² ogrodu prywatnego i zamkniętym. Basen, WiFi, telewizję satelitarną, klimatyzację, Grill, Klimatyzacja, Fahrräder dostępne.
Zrównoważony
CENTER MALCESINE, „LA VILLETTA” ładne mieszkanie ze wspaniałym widokiem na jezioro w starej części miasta, dla 2 osób
Apartament Orchidea znajduje się w małej i przyjaznej miejscowości Sommavilla, 250m metrów od jeziora i stoki Monte Baldo.
Willa na prywatnej 7000m² oliwnej posiadłości, max 10 osób, 5 sypialni, 3x łazienka, 2x kuchnia, widok na jezioro, klimatyzacja, 250m do jeziora
Bardzo zrównoważony
Duży apartament nad jeziorem Garda z trzema sypialniami, dwoma łazienkami i duży balkon z fantastycznym widokiem na jezioro dla maksymalnie 7 osób
Apartament Dla rodzin San Zeno di Montagna
Zrównoważony
Wygodny dom wakacyjny, ogród, taras, widok na jezioro
Zrównoważony
Villa Casa BRASA Tremosine Jezioro Garda
Dom w spokojnej okolicy nad jeziorem Garda, prywatny basen, 4000 mkw ogrodu, prywatnej drodze, Haus der Kunst, projektowaniu radości życia, wody źródlanej, w Eden na ziemi, psich płot, WiFi
Pięknie odrestaurowany Natursteinrustiko z nowoczesnym rozszerzenia, ogłuszania patio z grillem i letnią kuchnią, podzielony na 3 mieszkania, idealny dla dzieci i psów
W pełni umeblowane apartamenty (z pościelą i ręcznikami) o powierzchni 90 i 110 metrów kwadratowych, otwarte przez cały rok, w centrum Garda.
Małe, ale ładne mieszkanie w spokojnej okolicy, z pięknym jeziorem, przyjazne dla psów!