Apartamenty i domy wakacyjne w Kop van Noord-Holland
Domek letniskowy Bungalow Park EB & Vloed
Bungalow dla 5 osób jest idealne dla małych rodzin
Bardzo zrównoważony
Domek letniskowy Huisje Waterlelie w Petten aan Zee, 65m² dla maksymalnie 4 osób, 3 pokoje.
Zrównoważony
Domek letniskowy Het ' Zijper Eilant, Oudesluis
Przytulny domek w małym parku dla 4-5 osób
Domek letniskowy House / park De Wielen
Specjalny Dom ... Dlaczego specjalny dom? Znajdziesz całej Holandii ma takiego wyposażony dom ...
Szczególnie zrównoważony
De Kapberg - Czarujący domek wakacyjny w Schagen, region nadmorski.
20% Last minute
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Petten aan Zee
Zrównoważony
Hollandhaus in Sint Maartenszee
Top dom wakacyjny; blisko plaży i wydm; brak standardu; 2 piętra z 3 sypialniami i WC na górze; duży salon z kominkiem; kuchnia i łazienka nowe; ogród; taras z meblami ogrodowymi. Basen kryty
przyjemny, czysty i zadbany dom wakacyjny blisko plaży z ogrodem w parku 'Belkmer Duinen' w Sint Maartenszee,
Dom Henri, dom wakacyjny w Wieringerwerf, Holandia Północna, z 120m² powierzchni mieszkalnej, 3 sypialniami, dla 8 osób.
Spokój, przestrzeń, woda i zieleń ! Romantyczny i przytulny domek z werandą nad wodą w północnej Holandii. Całkowicie prywatna lokalizacja. 20 minut od plaż Morza Północnego.
Niedaleko plaży, komfortowy, przytulny, przyjazny dla rodzin, relaksujący, 6 miejsc do spania Ogród 450 m², park wakacyjny z basenem, Wi-Fi, pralka i suszarka.
Bardzo zrównoważony
Mały, przytulny dom wakacyjny w zielonym i cichym parku bungalowów "De Belkmerduinen"... Jest solidnie wykonany i bardzo wygodny. Oferuje on miejsce dla maksymalnie pięciu osób.
Bardzo zrównoważony
Piękny nowy domek letniskowy w idyllicznym miejscu na północy Holandii. Natura, zieleń, spokój, woda, las i wiele ptaków. W odległości 20 minut od plaż Morza Północnego.
Ein zweites besonderes Ferienhaus
Szczególnie zrównoważony
Piękny, przestronny dom nad wodą
Ten dawny dom mostowca jest pięknie położony na wodzie z własnym pomostem wędkarskim. Otoczony zielenią, tutaj znajdziesz spokój i ciszę. 20 minut jazdy od plaż Morza Północnego.
1200 m do piaszczystej plaży, w pobliżu obszaru wydm, pokój dzienny z piecem opalanym drewnem, w pełni wyposażona kuchnia, szybki WLAN, pralka, taras od strony południowej, ogród poza zasięgiem wzroku
Zrównoważony
Ten unikalny kompleks wypoczynkowy znajduje się w pobliżu plaży, wydm, wału i morza.
Bardzo zrównoważony
Domek letniskowy Villa close to beach Korell
Freist. Najlepsza plaża dom w stylu śródziemnomorskim, widok na morze, ogród 400m², południowy taras z grillem, zabezpieczone basenem z brodzikiem, rowery, ogród zimowy dla dzieci
Cichy apartament w Parku "Eureka". w przybliżeniu 1800 mtr. na plażę.