74 domy i apartamenty wakacyjne na wakacje nad jeziorem w Splicie i okolicy
Nowa luksusowa willa z najlepszych widokiem na morze
Bardzo zrównoważony
15% Last minute
Cichy dom wakacyjny z 2 mieszkań, widok na morze, Wi-Fi, klimatyzację, duży taras, grill i parking.
Villa ALLEGRA basen, widoki na morze, 8-os
Villa Allegra posiada prywatny basen z podgrzewaną wodą, dużą jadalnię taras z pięknym widokiem na morze, willa jest w pełni klimatyzowane, jasne i przytulne!
Villa Opera Infinity Pool / Lounge
Ekskluzywne 5* gwiazdkowe mieszkanie wakacyjne z basenem i częścią wypoczynkową oraz panoramicznym widokiem na morze, prywatna plaża
17% Last minute
Villa Petra, widok na morze, basen, max.10P.
Luksusowy i nowoczesny Villa Petra znajduje się bezpośrednio nad morzem, basen z podgrzewaną wodą, niesamowite widoki na morze, 50m od plaży / restauracji z dala, max. 9 osób.
5 sypialni, 4 łazienki i WC, kuchnia, duża jadalnia dla 12 osób, pokój dzienny, siłownia, duży balkon, zadaszony taras z widokiem na morze, 2
Zrównoważony
Willa Ognjistar z prywatnym basenem
Doświadcz dziewiczej przyrody z luksusowym prywatnym basenem – Villa Ognjištar zapewnia pełen spokój.
Zrównoważony
Domek letniskowy House With A Olimpic Swimming Pool
Dom z Olimpic Basen Doskonale dla odpocząć i miłośników przyrody. Wideo:
VILLA Pocrnja, basen, jacuzzi, sauna
Luksusowa willa Pocrnja z podgrzewanym basenem, jacuzzi, sauną i solarium, max. 12 osób. Niesamowite widoki na morze - tylko 200 m od centrum i tylko 400m od plaży.
Ekskluzywna luksusowa willa w cichej lokalizacji, 2,5 km od morza, oszałamiające widoki, basen nieskończoność, jacuzzi, sauna, 400m2 powierzchni mieszkalnej i 400m2 ogrodu, 4 sypialnie, bezpośrednio od właściciela.
15% Promo 12.09.2026 - 25.09.2026
NOWOŚĆ! Luksusowa willa Depollo z podgrzewanym basenem o powierzchni 44 m2, 6 sypialni, Makarska w głębi lądu
Bardzo zrównoważony
Luksusowe zakwaterowanie dla 8+2 osób, tylko 16 km od Riwiery Makarskiej
Villa Mirna, widok na morze i basen
Villa Mirna, niesamowite widoki i basen z podgrzewaną wodą, w całkowitej prywatności.
Nowość! Villa Hillside Gem: podgrzewany basen, jacuzzi, bilard
Villa TELA to nowoczesna i luksusowa willa położona w dziewiczej przyrodzie, w małej malowniczej miejscowości Kučiće.
Dom wakacyjny na urlop wypoczynkowy w Ivanbegovina: 300 m², 2 pokoje, miejsce dla maksymalnie 8 gości.
Luksusowa willa Maja z jacuzzi
4 sypialnie z łazienką; , Prywatny basen z podgrzewaną wodą i jacuzzi 32m2; siłownia; sauna; luksusowe meble na zewnątrz. Cicha, wiejskiej okolicy w górach 4 km od morza
NOWOŚĆ! Willa z basenem Pasika
Villa Pasika oferuje taras z pięknym widokiem, letni dom z zadaszonym odkrytym jadalnia, grill, prywatny basen, 4 leżaki i parasole dwa
Neu!Apartment Villa Gironi mit Pool, Jacuzzi
Nowy dom wakacyjny: Apartament Villa Gironi z basenem, jacuzzi w Tugare. Miejsce dla 6 osób, 98m², 2 pokoje.
Bardzo zrównoważony
Villa Ana znajduje się w spokojnej okolicy w miejscowości Stanici i oferuje absolutną prywatność. Oferuje 5 apartamentów i 50m² prywatny basen z letnią kuchnią. Miejsca dla 18 osób.
Nieruchomość znajduje się w miejscu Stanići, tylko 90m od morza i pięknej plaży żwirowej, w spokojnym otoczeniu i widokiem na morze, ale ponownie w pobliżu restauracji i mini marke
Zrównoważony
Domek letniskowy Ferienhaus Mijo
Wolnostojący domek, spokojnej okolicy, z ogrodem, grill, klimatyzację, bezprzewodowy, telewizję satelitarną, bezpieczny parking. Psy mile widziane!
Z widokiem na morze, duży taras, 3 sypialnie, 2 łazienki, WiFi, klimatyzacja, parking, duży grill ....
Ta nowoczesna willa wakacyjna z basenem położona jest w zielonym krajobrazie, nieco poza Plano, nad dalmatyńskim wybrzeżem Adriatyku, na słonecznym południu Chorwacji.
10% Wcześnie 14.09.2026 - 08.08.2028
Villa Ivan, widok na morze, basen, max.10P.
Luksusowy i nowoczesny dom Ivan widokiem na morze, basen z podgrzewaną wodą, niesamowite widoki na morze, 100m od plaży / restauracji z dala, max. 9 osób.