10 domów i apartamentów wakacyjnych na wakacje nad jeziorem w Tekslu
Stulpje: Mieszkanie wakacyjne w De Koog TEXEL, 100m² powierzchni mieszkalnej, 1 pokój, może pomieścić 6 osób.
Bungalow 419 w De Cocksdorp w Holandii Północnej oferuje miejsce dla 6 osób z 3 pokojami i 92m². OD POŁOWY MAJA NOWA KUCHNIA Z PIEKARNIKIEM I DUŻĄ ZAMRAŻARKĄ ORAZ WERANDA
Zrównoważony
Luksusowy domek na pięknej holenderskiej wyspie Texel.
Domek wellness z krytym strzechą dachem dla 6 osób na wspaniałe wakacje na wyspie Texel. Moody kuchenka gazowa, prysznic słoneczny, jacuzzi, sauna, grill ogrodowy.
Bungalow de Luxe dla 4 osób na wspaniałe wakacje na Texel. Bungalowy oferują niewyobrażalną wakacyjną wygodę. Nowoczesny, klimatyczny obiekt.
Dünenpark - Sauna/BBQ/Domek ogrodowy
Relaks dla rodziców, przygoda dla dzieci: słoneczny ogród, sauna, grille i domek ogrodowy w przyjaznym rodzinom parku wydmowym.
Domek z sauną w De Koog na wyspie Texel położony na skraju lasu. Witamy w Texel!
Obiekty w pobliżu Texel
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Domek letniskowy Vakantiewaddenzee.nl
Dom wakacyjny w chalet parku "De Wierde" w Den Oever, Wieringen Holandia Północna. Przytulne, wolnostojące domy wakacyjne dla 6 osób z BEZPŁATNYM WIFI.
Od stycznia 2025 roku wynajmujemy nasze mieszkanie również przez tę stronę internetową. Wynajmujesz bezpośrednio od nas... nasze piękne, nowoczesne mieszkanie blisko plaży.
10% Last minute 10.03.2026 - 29.03.2026
20% Last minute 10.03.2026 - 14.03.2026
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Julianadorp aan Zee
Bardzo zrównoważony
Domek letniskowy Strandslag nr 224
Apartament Julianadorp aan Zee
Zrównoważony
Zapraszamy do Szukasz spokoju i relaksu, wypoczynku w nowoczesnym, przytulnym domku, w pobliżu plaży Morza Północnego?
Domek letniskowy House Thiele family
Zadbany i bardzo komfortowy dom w parku Strandslag
Zrównoważony
Apartament PANORAMA holiday I + II
Domek wakacyjny nr 173 w ośrodku wypoczynkowym Strandslag w Juliandorp aan Zee Bardzo spokojna lokalizacja w parku, z dala od głównej drogi. Miejsce parkingowe bezpośrednio przy domku, możliwość zaparkowania 1 samochodu.
Nasz komfortowy domek letniskowy w parku bungalow Strandslag jest w urokliwym miejscu z przodu ogromnych wydm w Julianadorp aan Zee, około 400 metrów od morza.
Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Julianadorp aan Zee