9 domów i apartamentów wakacyjnych na wakacje nad jeziorem w Timmendorfer Strand
Dom wakacyjny tylko 150 metrów od plaży nad Bałtykiem
Wspaniałe gniazdo nad jeziorem i morzem
WLAN, jasno, cicho, nowocześnie urządzone, taras, miejsce parkingowe, blisko natury, jezioro 6 minut
Szczególnie zrównoważony
Mieszkania wakacyjne bezpośrednio na plaży
Obiekty w pobliżu Timmendorfer Strand
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Freibeuter App. Nr. 27 Scharbeutz
Przytulne 40m² mieszkanie wakacyjne w Scharbeutz dla 2 osób.
Domek letniskowy Baltic Sea Scharbeutz
Scharbeutz, dom wakacyjny 130m² do 11 osób, 300m do centrum/plaży i spokojnie położony na końcu cul-de-sac, 4 sypialnie, 2 łazienki z prysznicem + WC dla gości, WLAN, 2 tarasy, grill
Zrównoważony
5% Promo 18.04.2026 - 25.04.2026
Dom wakacyjny w spokojnej okolicy, bezpłatny dostęp do WiFi, miejsca parkingowe na terenie posesji, plaża w odległości 20 min.
1 sypialnia z podwójnym łóżkiem, spanie dla 5 osób, bezpłatny dostęp do wifi,taras od strony południowej i parking na terenie posesji.
Apartament Strandhaus Meetz-Meerblick
Scharbeutz, widok na morze, 2-6 osób, 3 sypialnie, 2 łazienki, 25 m do Morza Bałtyckiego, balkon z widokiem na morze, WLAN, kuchnia, 1 miejsce parkingowe, bezpośrednio przy moście morskim, garaż dla rowerów, pralka
Zrównoważony
5% Last minute 11.04.2026 - 14.04.2026
Nowo wyremontowany, komfortowy dom wakacyjny w Scharbeutz do wynajęcia dla maksymalnie 6 osób. Cudowna spokojna lokalizacja w pobliżu jeziora i plaży.
Mieszkanie wakacyjne z komfortowym wyposażeniem, WLAN, telefon, pralka, zmywarka, piekarnik, piec opalany drewnem, moskitiery na oknach, elektryczne rolety, miejsce parkingowe
Bardzo zrównoważony
Haus Strandschlößchen to komfortowy dom położony przy plaży w Haffkrug i przylegający do ogrodów uzdrowiskowych.
Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie
Nowoczesne mieszkanie wakacyjne dla 2 osób w porcie w Travemünde, 50 m², 2 pokoje.
Bardzo zrównoważony
Słoneczne 4* mieszkanie z rowerami
Komfortowe mieszkanie wakacyjne z panoramicznym oknem od podłogi do sufitu i balkonem o powierzchni 10 m2 skierowanym na południe. Pakiet pościeli, sprzątanie końcowe, Wi-Fi i rowery wliczone w cenę całkowitą.
Bardzo zrównoważony
Odnowiony stary dom miejski , 2-pokojowy, parter +, ok. 80 m2, pełna łazienka, prysznic/WC, przytulna część dzienna z TV, Sypialnia z łóżkiem podwójnym (1,80 m) , Taras
Życie pod strzechą! Przestronny dom wiejski bezpośrednio przy plaży Morza Bałtyckiego, spokojne położenie, szeroki widok na morze. Duży zamknięty ogród (1600 m2), stare drzewa.
Domek wiejski nad jeziorem - z tarasem
mieszkanie wakacyjne 36 m2 w piwnicy z tarasem słonecznym 24 m2 z widokiem na jezioro. Czas wolny dla 2 osób nad Wielkim Jeziorem Pönitz.
Wakacyjny domek mobilny dla dwóch osób nad Bałtykiem Camp Lübeck Bay. Terminy dostępne w krótkim czasie i w okresie wakacji!!!
Bardzo zrównoważony
Wakacyjny domek mobilny dla dwóch osób dorosłych z maksymalnie trójką dzieci lub 4 osób dorosłych nad Morzem Bałtyckim Camp Lübeck Bay. Terminy dostępne w krótkim czasie i w okresie wakacji!!!
Bardzo zrównoważony