21 domów i apartamentów wakacyjnych na wycieczkę po mieście w Kolbergu
Apartament Ferienwohnung Kolberg
Apartament blisko plaży (86sqm) z dwoma sypialniami, Integralny Garaż, rowery
Słoneczny Dom Polskie Morze Bałtyckie Grzybowo/Kołobrzeg 2 Apartamenty 40+50m² 1+2 Pokoje Balkon 2 x Domek gościnny 50m² Taras Ogród Piaszczysta plaża ok. 400m Spokojna okolica
Komfortowe apartamenty z oddzielną sypialnią, zapewniające znakomite warunki do wypoczynku dla rodziny z dziećmi. Całoroczny basen kryty, sauna, fitness, bawialnia, restauracja.
Szczególnie zrównoważony
APARTAMENT BLISKO PLAŻY Z BASENEM
W CENIE!! Wszystkie atrakcje w kompleksie Aqua Holiday są wliczone w cenę pobytu - baseny, jacuzzi, sauna, siłownia.
APARTAMENT BLISKO PLAŻY Z BASENEM
szystkie atrakcje znajdujące się w kompleksie rekreacyjnym POLANKI PARK SĄ W CENIE POBYTU !! ( baseny, jacuzzi, sauna, sala fitness, leżaki, ręczniki są w CENIE !!
Atrakcyjny apartament usytuowany 800m. od plaży w Kolobrzegu, z 1 sypialnią, zakw. 1 do 4 osób. W pobliżu boisko piłkarskie, kort tenisowy, boisko do siatkówki, plac zabaw.
Lux Apartment to luksusowy apartament znajdujący się na osiedlu Polanki Park-350 m od plaży z nieograniczonym dostępem do strefy Spa i atrakcjami dla dzieci:)
Luksusowy apartament na wydmie
Dzięki fantastycznej lokalizacji, bardzo blisko do morza czujesz bez mieszkania do opuszczenia morską bryzę, usłyszeć dźwięk fal.
Private Appartement mit Meerblick
Dzięki fantastycznej lokalizacji, niezwykle blisko morza, można poczuć morską bryzę i usłyszeć szum fal bez wychodzenia z mieszkania.
Apartament prywatny na wydmie DIUNE
Dzięki fantastycznej lokalizacji, bardzo blisko do morza czujesz bez mieszkania do opuszczenia morską bryzę, usłyszeć dźwięk fal.
Mieszkanie składa się z mieszkania około 50 metrów kwadratowych i może być rozszerzony, jeśli to konieczne do 90 metrów kwadratowych lub 120 metrów kwadratowych (sal Bauer, plus pokoju z czerwonym oraz 2 łazienki)
Bardzo zrównoważony
Apartament prywatny na wydmie DIUNE
Dzięki fantastycznej lokalizacji, bardzo blisko do morza czujesz bez mieszkania do opuszczenia morską bryzę, usłyszeć dźwięk fal.
Apartament Ferienwohnung in Kolberg
Komfortowo urządzone 2 BR. Apartament z tarasem w odległości 200 metrów od plaży.
Komandorska 3H z 4 sypialniami
Apartament położony jest w sąsiedztwie Świnoujskiej promenady w dwupiętrowym domu. W okolicy znaleźć można liczne punkty handlowo-usługowe.
4* HOTEL SPA. HP z pakietem zabiegów
Oferujemy noclegi w 4* hotelu SPA. Pokoje jedno osobowe, dwuosobowe i dwuosobowe + dostawki. Pakiet HP + zabiegi 2 razy dziennie. Zniżki dla dzieci: 100%, 50%, 25% .
Bardzo zrównoważony
Luksusowy apartment w Kolobrzegu
Wspaniałe luksusowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w najlepszej lokalizacji w Kołobrzegu, meble i wyposażenie wszystko bardzo jasne i eleganckie ceny wprowadzające
Domki letniskow STOP-STAR-SARBINOWO
Proponuje Państwu 22 calkowicie nowych domow letniskowych w dwóch kompleksach z mozliwoscia zakwaterowania w kazdym od 4 do maksymalnie 8 osob (wlacznie z dziecmi) 700-900 m od pla
Domki letniskowe, kempingi, pole kempingowe i namiotowe,
Bardzo zrównoważony
Apartament ARKA Kołobrzeg Kolberg
Prywatny apartament w ARKA MEDICAL SPA, położony przy Eko Parku.