Powrót
Szukaj

Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Nordstrand

max.  4  Gości
90m²
3 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

7 razy dodany do ulubionych

od ponad 5 lat online


Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.5 kilometr

Jezioro 0.3 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 4 kilometr

Restauracja 0.5 kilometr

Centrum 15 kilometr

autobus 0.5 kilometr

odległość do najbliższego dworca 15 kilometr


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
golf
jazda na rolkach
kajakarstwo
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
narciarstwo
snowboard
surfing
tenis
siatkówka
turystyka piesza
narty wodne

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


19 recenzji

Ocena ogólna

4,7 na 5
4.7 Wyposażenie
4.7 Cena/świadczenia
4.7 Serwis
4.7 Położenie
4.7 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Silke M.

4,8 4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Pokaż Niemiecki

Dom jest bardzo ładnie urządzony i wyposażony we wszystko, co potrzebne. Szczególnie świetny z psem jest przedsionek!

Christine L.

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Pokaż Niemiecki

Dobrze oceniam bezkontaktowe przekazanie klucza w sejfie, dzięki czemu nie trzeba się martwić, gdy przyjeżdża się późno. Dobrze oceniam również bliskość do wału, można tam pięknie dojść pieszo w krótkim czasie. Dom ma wszystko, co potrzebne, i był czysty oraz nowocześnie urządzony. Co mi się nie podobało, to zły odbiór telewizyjny (telewizor w salonie), ponieważ co chwilę pojawiała się informacja "brak sygnału" (odbiór satelitarny). To nie jest zbyt fajne, gdy ogląda się film i potem nie widzi się końca (jeśli film nie leci w mediatece). Dobrze, że był Netflix, więc było wystarczająco dużo wyboru, żeby coś obejrzeć. Również nie podobało mi się, że 30 cm głębokie wykopane miejsce w trawie na stojak na pranie nie miało pokrywy. Jeśli pies (lub małe dziecko) włoży tam nogę, istnieje ryzyko kontuzji, to nie jest konieczne. W książeczce napisano, że jest biała plastikowa osłona, ale nigdzie jej nie znaleziono. Tymczasowo coś na to postawiłem. To powinno zostać naprawione. Brama ogrodowa zamyka się bardzo niepewnie, powinna być znowu odrdzewiona, nasmarowana lub wymieniona. Na szczęście mój pies był w ogrodzie na smyczy, ponieważ płot jest za niski dla podenco. A żaluzje w sypialni nie zamykają się całkowicie (pozostają otwarte szczeliny, przez które wpada światło). W czasie mojego urlopu we wrześniu trwała akurat intensywna pielęgnacja ogrodu dookoła, gdzieś zawsze koszono trawę, przycinano krzewy lub dmuchano liście, co trochę zakłócało spokój. Może to tylko w czasie zmiany sezonu.

Uwe R.

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Pokaż Niemiecki

Bardzo ładny dom w cichej okolicy. Szczególnie wyróżnia się oranżeria. Tam spędzaliśmy najwięcej czasu, gdy byliśmy „w domu”. Nordstrand jest również idealnie położony do wycieczek na Halligi i wyspy Morza Północnego. W 20 minut można dojść pieszo do portu. Choć to narzekanie na wysokim poziomie: ale szersza oferta ręczników kąpielowych byłaby moim zdaniem wskazana dla wynajmujących. Również nie zaszkodziłoby, gdyby przy 14-dniowym pobycie w połowie byłby zawarty serwis pościeli i ręczników.

Ruth R.

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Dom był super, bardzo czysty i gustownie urządzony. Ogród zimowy był świetny. Brakowało nam siatek na owady. Łóżka kontynentalne byłyby dobre, albo przynajmniej wyższe materace. Cisza w Nordstrand była wspaniała. Ścieżki rowerowe były cudowne do jazdy. Asfaltowane, niezależnie dokąd się jechało. Na pewno wrócimy. Pozdrawiam serdecznie.

Kornelia B.

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Pokaż Niemiecki

Bardzo ładny dom wakacyjny, nowoczesny i bardzo ładnie urządzony. Nieco zbyt otoczony innymi domami, przez co brakuje widoku na wał i pola. Dla psa idealny, ponieważ dobrze ogrodzony.

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Ferien an der Nordsee
Pani W. Volquardsen

Pani W. Volquardsen

Gospodyni od: 18.01.2021

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 321393

Inne ogłoszenia Pani W. Volquardsen

Pokaż wszystkie obiekty z Pani W. Volquardsen

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 321393

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/321393.htm


«Domek letniskowy Urlop wypoczynkowy Nordstrand» uzyskał ocenę 4.7 (w skali od 1 do 5) na podstawie 19 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat