Uroczy pobyt grupowy w Dean
Opis
Parter: (salon(2-osobowa kanapa rozkładana, TV, zestaw wypoczynkowy, odtwarzacz DVD, radio), otwarta kuchnia(stół jadalniany, opiekacz do chleba, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka, , ), łazienka(wanna lub prysznic, umywalka, toaleta))
Na 1 piętrze: (sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, łóżko piętrowe, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(łóżko 2-osobowe, łóżko piętrowe, prysznic, umywalka, toaleta), sypialnia z łazienką(łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe, prysznic, umywalka, toaleta))
Dostęp do internetu, bar, grill, suszarka do prania, wanna SPA, umywalka, balkon lub taras, patio, ogród(ogrodzony), meble ogrodowe, grill, parking, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, krzesło dziecięce, bramka na schody, deska do prasowania, żelazko,
Ukryty w sercu Lydbrook, w Lesie Dean, ten pięknie odrestaurowany, XV-wieczny pub oferuje wyjątkowe miejsce na pobyt dla dużych grup. Urok dawnego życia drzemie w oryginalnym barze, piecu opalanym drewnem i ciepłych, przytulnych wnętrzach, starannie odnowionych i wyposażonych w nowoczesne udogodnienia. Centralne położenie sprawia, że jest to doskonała baza wypadowa na przygody na świeżym powietrzu, spotkania rodzinne lub relaksujące wypady na łonie natury.
Dom składa się z 7/8 sypialni z łazienkami, w których może spać do 22 osób. Układ pomieszczeń jest dostosowany do potrzeb osób w każdym wieku, z pokojem na parterze i dostępną łazienką dla osób potrzebujących łatwego dostępu. Przestronna kuchnia z jadalnią i 20-osobowym stołem idealnie nadaje się na długie posiłki i ożywione rozmowy.
Uwaga: Dom może pomieścić do 20 gości plus dwójkę małych dzieci, a dodatkowe osoby wymagają zgody. W cenę wliczone są media, pościel, ręczniki i sprzątanie. Zameldowanie od godziny 16:00, wymeldowanie do godziny 10:00. Mile widziane są dwa grzeczne zwierzęta (50 GBP za zwierzę), ale nie na meblach. Wieczory kawalerskie są zabronione; panieńskie lub grupy jednopłciowe wymagają wcześniejszej zgody. Anulowanie rezerwacji może wiązać się z dodatkowymi opłatami, dlatego zaleca się wykupienie ubezpieczenia podróżnego. Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz, fajerwerki i otwarte ogniska są zabronione, a po godzinie 22:30 należy zachować ciszę. Z jacuzzi można korzystać między 9:00 a 22:00 i należy je utrzymywać w czystości. Nieautoryzowane ładowanie pojazdów elektrycznych jest zabronione, a goście parkują na własne ryzyko. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za straty lub obrażenia, z wyjątkiem przypadków udowodnionego zaniedbania. Ceny obowiązują tylko do 17 grudnia 2026 r. Oferty nie będą dostępne po tej dacie.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 7
łazienki z prysznicem
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 22
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Restauracja 0.8 kilometr
0.8 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 4787964
Inne ogłoszenia Belvilla
East of England, Europa
East of England, Europa
Walia, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 4787964
Ostatnia aktualizacja: 18.05.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4787964.htm