Powrót
Szukaj

Apartament Dla rodzin Willingen

max.  4  Gości
88m²
2 Sypialnie
Udostępnij
DTV classification
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%


Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sypialnie 2
Łóżko podwójne (160x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
zmywarka zmywarka
pralka pralka
sauna sauna
balkon balkon
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Jezioro 12 kilometr

Wyciąg 1.5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 1.5 kilometr

Restauracja 0.5 kilometr

Centrum 0.6 kilometr

odległość do najbliższego dworca 1.5 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 35 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Opis położenia
Apartamenty Belvita znajdują się w centralnej lokalizacji, w pobliżu wiaduktu – do centrum miejscowości jest ok. 600 m lekko w dół. Las zaczyna się bezpośrednio za domem.

WILLINGEN/Upland w PARKU NATURALNYM DIEMELSEE: Wakacje przez cały rok w najczęściej odwiedzanym kurorcie gór średnich. Willingen (550-843 m) jest uzdrowiskiem klimatycznym i ośrodkiem sportów zimowych; jego szeroka oferta rekreacyjna jest w Niemczech wyjątkowa, dlatego Willingen ze swoim hasłem „Alles was ich will” cieszy się popularnością zarówno wśród młodych, jak i starszych.

Letnie kąpiele na plaży nad Diemelsee; dla wędrowców Willingen z największym wrzosowiskiem wysokogórskim w Europie i ośmioma szczytami o wysokości 800 m jest pierwszym adresem w Sauerlandzie. Ettelsberg-Hochheideturm – najwyższy punkt widokowy w północno-zachodnich Niemczech. Skywalk Willingen – najdłuższy most wiszący w Niemczech, Bike-Park z trasą downhillową Pucharu Świata.
Jedno z Top5 ośrodków narciarskich w górach średnich z 15 km panoramicznych tras, nowoczesna 8-osobowa kolejka gondolowa + 11 wyciągów, 6 km tras oświetlonych, >90 armatek śnieżnych, 70 km tras biegowych, arena biathlonowa EWF z naśnieżaną 2-kilometrową oświetloną trasą. Nie tylko Aprés-Ski jest tu legendarne, przez cały rok panuje tu 'Saturday-Night-Fever'. Kultowa jest chata Siggis Ettelsberghütte. Atrakcją jest Puchar Świata w skokach narciarskich na największej dużej skoczni świata!


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
górska jazda rowerowa
paragliding
jazda konna
pływanie
narciarstwo
snowboard
turystyka piesza

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 11:00
Kaucja: 200 €
Zadatek: 20 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 2 tygodnie przed przyjazdem

Opcje płatności:

Przelew

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Informacje ogólne o anulowaniu rezerwacji


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


2 recenzje

Ocena ogólna

4,7 na 5
4.5 Wyposażenie
4.5 Cena/świadczenia
4.7 Serwis
5.0 Położenie
4.7 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Dagmar S.

5,0 5 5 5 5 5

Empfehlenswert!

Die Fewo ist ansprechend und sehr sauber, die Lage wunderschön - gerne wieder.

Klaus K.

4,4 4 4 4.4 5 4.4

Belvita

Modernes, renoviertes Appartement beim Viadukt mit fantastischer Aussicht. Als Mountainbiker waren wir viel unterwegs und haben das Schwimmbad zeitlich leider nicht genutzt.


Kontakt

Firma FewoZentrale Willingen
Pani A. Meschgbu

Pani A. Meschgbu

Witamy w FewoZentrale Willingen, jesteśmy agencją apartamentów wakacyjnych i wynajmujemy i sprzedajemy mieszkania wakacyjne i domy wakacyjne od prywatnych właścicieli w Willingen, Sauerland i regionie Edersee. Zajmujemy się również planowaniem, doradztwem i realizacją wyposażenia i renowacji domów wakacyjnych przez naszych doświadczonych rzemieślników. Niezależne doradztwo w zakresie zakupu nieruchomości wakacyjnych w regionie Sauerland i Edersee w odniesieniu do rynku domów wakacyjnych, możliwości marketingowych i cech nieruchomości. Zapraszamy na naszą stronę internetową: fewozentrale-willingen. de

Gospodyni od: 06.05.2012

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 4796454

Inne ogłoszenia Pani A. Meschgbu

Pokaż wszystkie obiekty z Pani A. Meschgbu

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: basen

Numer obiektu: 4796454

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 7 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4796454.htm

FewoZentrale Willingen - MM Konzepte GmbH

Amrei Meschgbu

Briloner Str. 7

34508 Willingen

DE187626371


«Apartament Dla rodzin Willingen» uzyskał ocenę 4.7 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat