600 domów i apartamentów wakacyjnych na udany urlop z Twoim psem w Bretanii
Domek letniskowy Les Mouettes, the sea
Dom zaledwie 50 m od morza, wysoki obcas dostęp do internetu
Domek letniskowy Maison front de mer 10 p.
Duży dom z 5 pokojami i dużym ogrodem, dla 10 osób w Pointe de l'Espernel, Penestin, Francja
Dom wakacyjny, 100 m od plaży!
Piękny dom wakacyjny w Landeda 100 m od wydm i plaży. Spokój, relaks. Psy, ogrodzony ogród!
Zrównoważony
Apartament z widokiem na morze
Piękne mieszkanie w dużym domu. Widok na morze. Prywatne wejście. Bezpośredni dostęp do morza.
Bardzo zrównoważony
Domek letniskowy LONGERE CHARMING
Twój przytulny azyl na wypoczynek w Bretanii w Finistère – Morze tuż obok, natura, szlaki GR 34, ogrodzony ogród, zwierzęta mile widziane.
Bardzo zrównoważony
10% Promo 01.05.2026 - 30.06.2026
Domek letniskowy La Maison du Phare Concarneau
Dom został wybudowany w 1858 roku i służył jako latarnia morska
Zabytkowy dom rybaków z 1897 roku w absolutnie spokojnej gęsi w pobliżu morza. Kominek. Telewizja satelitarna. Dla 2 do 6 osób. 120 m2. 3 łóżka.
Bardzo zrównoważony
Chata w zatoce Audierne, 180° panoramiczny widok na morze. Kilka minut spacerem do morza, piaszczyste plaże pod domem, brak stromego wybrzeża. Cicha lokalizacja. Pies jest mile widziany.
Nowoczesny i komfortowo wyposażony dom w zachodniej części Bretanii, zaledwie 100 metrów od plaży. Telewizja satelitarna. Internetowe. Z widokiem na morze.
Dom wakacyjny Ty Bihan w Plouhinec: 85m² powierzchni mieszkalnej, 4 osoby, 3 pokoje.
Bardzo wygodny dom wakacyjny z tarasem od strony południowej w pobliżu plaży na obrzeżach Erquy. Dom o niskim zużyciu energii. Internet.
Niedawno odnowiony rodzinny dom wakacyjny na skraju pola, niedaleko plaż i portu. Kominek. Dostęp do Internetu
Dom wakacyjny na urlop wypoczynkowy w Plélo: 70 m², 2 pokoje, miejsce dla 4 osób – Twój cel podróży!
Bardzo zrównoważony
Domek letniskowy F1421 Ploemeur-gr
Gustownie odnowiony, Breton kamienny dom ze szczególnym talentem w pobliżu plaży. Piec. Telewizja satelitarna. Internetowe.
Spokojne i wiejskim domu z wielkim ogrodem naturalnym nad pięknym wybrzeżu TREGOR. Telewizja satelitarna. Internetowe.
Domek letniskowy A1030 Le Val Andre-ro
Przestronny dom w cichej dzielnicy mieszkalnej powyżej promenady i piaszczystej plaży. SAT-TV. Internetowe.
Domek letniskowy F1250 Saint Gildas-ls
Dobrze utrzymany dom w spokojnej okolicy, niedaleko od piaszczystych plaż na półwyspie Rhuys.
Domek letniskowy E1231 Camaret-N6
Położony w spokojnej okolicy, odnowiony, bretoński dworek, nowoczesny i jasny, zaledwie 200 metrów od plaży. Telewizja satelitarna. Internetowe.
Domek letniskowy Ty Ar Roch, On the Beach
Nadmorskiej domki do wynajęcia, wysoki obcas dostęp do internetu
Całkiem odnowiony małe gospodarstwo - w odległości uderzające, ale z dala od zgiełku turystycznego
Dom wakacyjny Maison Tal Ar Mor w Plouhinec, nowoczesny dom wakacyjny 140 m2, 4 osoby, w 2020 roku całkowicie odnowiony. Dom i weranda z widokiem na morze. Trzy sypialnie, dwie łazienki, 2 WC.
Bardzo zrównoważony
Exclusive odrestaurowany dom Długi 3 sypialnie Odległość do plaży na piechotę 1,2 km