Powrót
Szukaj

Domek letniskowy Ty Armor

max.  9  Gości
180m²
4 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

27 razy dodany do ulubionych

od ponad 12 lat online


Opis

Bardzo ładny dom (nowa konstrukcja 2010) z dużymi pokojami na niezapomniane wakacje bezpośrednio nad morzem, w bezpośredniej bliskości piaszczystej plaży (Le Ster) i niedaleko (100m) od małego portu Kerity z możliwością zakupów. Na parterze: hol wejściowy, bardzo duży salon z kanapą narożnik TV/SAT jadalnia i nowoczesna kuchnia z wyspą, duże francuskie drzwi prowadzą na taras (ok. 30m2) i mały ogrodzony ogród z bezpośrednim widokiem na morze. Pralnia z dostępem do podwójnego garażu, łazienka z prysznicem i oddzielna toaleta, a na piętrze dwie duże sypialnie dwuosobowe i jedna trzyosobowa, łazienka z podwójną umywalką i wanną, oddzielna toaleta. Wszystkie pokoje wyposażone są we wszystkie szafy, stoły i krzesła, pościel jest zapewniona, a łóżka są ścielone w dniu przyjazdu. Ogrzewanie podłogowe (w miesiącach zimowych).Na życzenie zapewniamy wyposażenie dla dzieci (łóżko, krzesełko do karmienia, wanienkę, wózek sportowy).

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Pojedyncze łóżko
Pojedyncze łóżko
Sypialnie 4
Pojedyncze łóżko
Pojedyncze łóżko
Pojedyncze łóżko

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.1 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 10 kilometr

Restauracja 0.1 kilometr

autobus 1 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 100 kilometr

odległość do najbliższego dworca 30 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 30 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Blisko plaży i małego portu Kerity


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
tenis
turystyka piesza
jazda na falach
kitesurfing
wycieczki łodzią
Stand Up Paddling

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 500 €
Zadatek: 25 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: po przyjeździe

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Zaliczka zostanie zatrzymana przez właściciela jako odszkodowanie. Najemca może wykupić ubezpieczenie od rezygnacji, które pokrywa koszty zgodnie z ustalonymi umową warunkami (na przykład ADAR cabinet Albinet).



Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2026


2 recenzje

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Czerwiec 2024

Ralf H. z Landgraaf

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Holenderski

Wspaniały dom w pięknej lokalizacji

Kiedy przyjeżdżasz od tyłu, nie masz pojęcia, jak wspaniały to dom!
Jest dokładnie taki, jak na zdjęciach! Wyposażony we wszystkie udogodnienia.
Wspaniały widok na łódki. Moim ulubionym miejscem są dwa wygodne fotele tuż przy oknie. Rano z filiżanką świeżej kawy niekończąco cieszyć się zmieniającym się widokiem na łódki i przechodzących ludzi. Również w ogrodzie jest przyjemnie. Dom był nieskazitelnie czysty, a przyjęcie pani Schumacher-Drezen było bardzo miłe.
Na końcu (niemal bez samochodów) uliczki znajdują się urocze kawiarnie, restauracje, piekarnia. I co tydzień odbywa się mały rynek.
Idąc kawałek dalej wzdłuż pięknego wybrzeża, docierasz do latarni morskiej, gdzie znajdują się również kilka miłych miejsc do jedzenia i picia oraz pyszne ciasta w Boulangerie du Phare.
Zakupy robiliśmy w większych supermarketach w okolicy. Wycieczki na piękną plażę Plage de Tronoën lub w drugą stronę, na Plage du Stêr.
Przed wyjazdem mieliśmy rozładowany akumulator, ale pani Schumacher-Drezen skontaktowała się z francuską pomocą drogową i załatwiła przewody rozruchowe u francuskich sąsiadów, dzięki czemu mogliśmy wkrótce wyruszyć.
Ogólnie rzecz biorąc, piękny dom, wspaniała lokalizacja i klasa wynajmującego.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Plażowanie

Wrzesień 2023

Andreas G. z Ludwigshafen

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

również drugi urlop był doskonały

Kochamy położenie domu, nie możemy się nacieszyć widokiem morza z małymi łodziami przed domem. Poza tym, bardzo blisko znajduje się bardzo dobry piekarz, wspaniały sprzedawca ryb i kilka miłych restauracji. Również bardzo blisko, można dojść na plażę. Jednak zawsze jeździmy kilka minut do Plage la Torche - raj dla nas i idealne miejsce dla naszego psa. Jest tam dużo miejsca i nikt nie przeszkadza obecności psów.
Co do domu: wszystko, czego potrzebujemy, jest dostępne. Jest wszystko przedstawione i opisane na portalu wynajmu, tak jak na miejscu. Pani Schuhmacher-Drezen jest łatwo dostępna i bardzo miło i bezproblemowo organizuje przekazanie oraz zwrot domu.
Na pewno wrócimy, a nawet zostaniemy na dwa tygodnie, ponieważ to już dość długa podróż do tego pięknego zakątka Francji.

Polecany dla: Urlop z czworonogiem

Odpowiedź Pani B. Schumacher Drezen:

Danke für den netten Kommentar und vielleicht bis zu einem nächsten Mal . Britta


Kontakt

Firma Ty Armor
Pani B. Schumacher Drezen

Pani B. Schumacher Drezen

Gospodyni od: 17.11.2010

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 12h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Francuski

Numer obiektu: 58304

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0033(0) 676821890

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani B. Schumacher Drezen

Pokaż wszystkie obiekty z Pani B. Schumacher Drezen

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 58304

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 12 lat, 5 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/58304.htm


«Domek letniskowy Ty Armor» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 2 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat