180 domów i apartamentów wakacyjnych na udany urlop z Twoim psem w Saint-Tropez i okolicach
Osrodek domkow letniskowych z basenami i tarasem widokowym
10% Last minute 14.03.2026 - 20.03.2026
Domek letniskowy La Petite Provence
Piękna willa w dużym ogrodzonym parku
Zrównoważony
Domek letniskowy Villa La vie est belle...!
Willa z pięknym widokiem na morze i podgrzewany basen dla 6 osób. Lazurowe Wybrzeże
Fi, klimatyzacja, widok na morze, w pobliżu St. Tropez, 6 osób, 2 łazienki, solarium, kuchnia w pełni wyposażona - ze zmywarką, parking
Spokojne wakacje willa z basenem i widokiem na morze
Zrównoważony
Willa z widokiem na morze dla rodzin w pobliżu plaży z basenem
Szczególnie zrównoważony
12% Promo 21.03.2026 - 11.04.2026
Przed winnicami, w sercu Zatoki Saint Tropez, 5 minut od plaży, willa z 4 sypialniami i 4 łazienkami w odrestaurowanym bastide, z prywatnym basenem.
W pobliżu spokojnej wioski St. Tropez
Cicho położony dom wiejski nad wsią z dalekim widokiem, mały ogródek z tarasem, 3 sypialnie, pokój dzienno-jadalny - w pełni klimatyzowany 2 łazienki - 2 toalety oddzielnie -2 własne parkingi!
Szczególnie zrównoważony
12% Last minute
Do wynajęcia domek rybacki dla 4 osób - 2 sypialnie, skierowane na południe i północ - duża taras + ogród + miejsce do cumowania W regionie wakacyjnym: Francuska Riwierra - Saint Tropez
Domek wakacyjny Mas Esperance w La Croix-Valmer, Côte d'Azur, 80m² dla 2 - 4 osób.
Zrównoważony
"Dom" w La Garde: Dom wakacyjny z 100 m kw. powierzchni mieszkalnej, pokój dla 6 osób, 2 sypialni, 2 łazienek, parkingu i ogrodu, 8 mn spacerem od morza. Bardzo spokojna lokalizacja.
Domek wakacyjny Maison de Gathen w Cavalaire sur Mer, 85m² na maksymalnie 4 osoby, 2 sypialnie, salon z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta, taras, basen wspólny, kort tenisowy.
Zadbana willa marzeń z panoramicznym widokiem na morze i wyspy.
Zrównoważony
Willa znajduje się w typowych śródziemnomorskich wydmach, w otoczeniu z dala od wielkich tłumów, tuż przy St Tropez legendarnego „Pampelonne plaży” z bambusa krzewów.
Parter: (salon(1-osobowa kanapa rozkładana(90 x 200 cm), TV(flatscreen, satelita, Holenderskie kanały telewizyjne)