25 domów i apartamentów wakacyjnych na wakacje z basenem na Gozo
Domek letniskowy Farmhouse Bin Gemma
Romantyczny dom z kamienia z prywatnym basenem dla 10 osób, blisko plaży. Posiada 4 sypialnie z łazienkami i cudowny widok na morze oraz zieloną dolinę San Blas.
Zrównoważony
Trankwilla/Xaghra, near Ramla Beach
New 2 bedroom apartment in house with 10 apartments. Large sun terrace and big communal pool, 15 min. walking distance to the beach, supermarket and square with restaurants nearby.
Pięknie położony, charakterystyczny domek dla 6 osób. Duży teren zewnętrzny z bardzo ładnym basenem i jacuzzi
Bardzo wyjątkowy, stuletni dom z wielką przestrzenią na zewnątrz i basenem dla maksymalnie 8 osób
Charakterystyczny stary dom w Ghammar, który został przekształcony w piękną posiadłość oferującą wszystkie udogodnienia dla komfortowego wypoczynku
Ten dom jest dawnym gospodarstwem, około 300 lat, który został uroczo odnowiony przez ekspertów. Znajduje się w wiejskiej lokalizacji i tylko około 1 km od Victorii
Fantastycznie położony domek gospodarczy ze wspaniałym basenem dla maksymalnie 7 osób. Piękny teren zewnętrzny z widokiem na morze
Dom wakacyjny "The Hamlet 1" w Ghasri, Malta, z 150m² powierzchni mieszkalnej, 3 sypialniami, dla 6 osób.
Charakterystyczny domek z klimatyzacją i pięknym basenem, w cichej bocznej uliczce wsi Gharb - prawdziwa oaza z pięknymi, częściowo antycznymi meblami
Duża, luksusowa willa z basenem dla maksymalnie 8 osób z krytym basenem, ogrzewaniem podłogowym i wspaniałym wyposażeniem. Sauna i studio fitness dostępne dla wszystkich gości
Mniejszy, pięknie położony kompleks z basenem. Domy z 1 sypialnią i klimatyzacją dla 1-2 osób. Domy z 2 sypialniami - patrz osobne ogłoszenie.
Gustownie urządzony domek z klimatyzacją i dużym basenem
Razzett Luna Farmhouse na Gozo
Pięknie urządzony dom z basenem i tarasem słonecznym dla max 9 osób w Xaghra
Domek letniskowy "Razzett Ghasri"
Mniejszy, pięknie położony kompleks z basenem. Domy z 2 sypialniami i klimatyzacją dla maksymalnie 4 osób. Domy z 1 sypialnią - patrz osobne ogłoszenie.
Te szeregowe domy w Xaghra, położone na podwyższeniu, urzekają wspaniałym szerokim, niczym nie przesłoniętym widokiem na morze i wysokim standardem wyposażenia. Bardzo piękny basen.
Niezwykle przytulny domek wiejski z klimatyzacją i dużym basenem dla maksymalnie 6 osób, w małym przysiółku Ghammar koło Ghasri, blisko Gharb.
Charakterystyczne gospodarstwo z pięknymi starymi okrągłymi łukami, zapraszającym basenem i pięknymi widokami. Do 6 osób
Charakterystyczny domek wiejski z klimatyzacją i przestronnym basenem, położony w cichej bocznej uliczce miejscowości Gharb. Prawdziwa oaza z różnymi stylowymi, starymi meblami
Ta wspaniała, przestronna willa z basenem z klimatyzacją dla maksymalnie 8 osób, jest rzeczywiście szczególnie pięknym domem wakacyjnym z dużym tarasem i uroczą częścią basenową.
Wspaniały, duży dom wiejski w wysokim standardzie dla maksymalnie 14 osób z dużym basenem
Wyjątkowa willa z basenem w południowo-zachodniej części Gozo dla max. 8 osób - wymarzony i luksusowy dom wakacyjny! Spektakularny widok! Duży ogród.
Rezydencja Hillock - 2 sypialnie
Nowy kompleks apartamentów z 3 lub 2 sypialniami. Wspaniały basen. Tylko 200m od promenady nadmorskiej.
Apartament The Hillock Residence
Nowy kompleks apartamentów z 3 lub 2 sypialniami. Wspaniały basen. Tylko 200 m od brzegu morza w Marsalforn. Bezpłatny parking podziemny.
Duża, w pełni klimatyzowana willa z basenem dla maksymalnie 6 osób i wspaniałym jacuzzi
Domek letniskowy Razzett Ta Leli
Piękny, charakterystyczny dom wiejski z klimatyzacją dla maksymalnie 6 osób, w spokojnej lokalizacji przy uliczce na obrzeżach Xaghry. Bardzo ładny teren basenu!