9 domów i apartamentów wakacyjnych na wakacje na plaży w Hippolytushoef
Parter: (otwarta kuchnia(kuchenka(gaz), okap, zaparzacz do kawy, kuchenka mikrofalowa kombinowana, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka, krzesło dziecięce)
Obiekty w pobliżu Hippolytushoef
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Dom Henri, dom wakacyjny w Wieringerwerf, Holandia Północna, z 120m² powierzchni mieszkalnej, 3 sypialniami, dla 8 osób.
Piękny nowy domek letniskowy w idyllicznym miejscu na północy Holandii. Natura, zieleń, spokój, woda, las i wiele ptaków. W odległości 20 minut od plaż Morza Północnego.
Spokój, przestrzeń, woda i zieleń ! Romantyczny i przytulny domek z werandą nad wodą w północnej Holandii. Całkowicie prywatna lokalizacja. 20 minut od plaż Morza Północnego.
Piękny, przestronny dom nad wodą
Ten dawny dom mostowca jest pięknie położony na wodzie z własnym pomostem wędkarskim. Otoczony zielenią, tutaj znajdziesz spokój i ciszę. 20 minut jazdy od plaż Morza Północnego.
Spokój, spokój, plaża i Ja (e) hr! Tutaj znajdziesz zarówno spokojną przestrzeń środowisku wiejskim i szampan plaży życia Julianadorps.
Welkom! Huis 18 auf „t Zijper Eilant
"Witaj! Dom 18" w Oudesluis, Północna Holandia.
Zrównoważony
Domek letniskowy Holiday Park ´ t Zijper Eilant 37
Przytulny domek 6 os., Oudesluis, Noord Holland
Holiday Bungalow rozgwiazdy w Julianadorp
Domek letniskowy Het ' Zijper Eilant, Oudesluis
Przytulny domek w małym parku dla 4-5 osób
Domek letniskowy House Thiele family
Zadbany i bardzo komfortowy dom w parku Strandslag
10% Last minute 28.02.2026 - 06.03.2026
Bardzo popularna willa wakacyjna o nowoczesnym, wysokiej klasy wyposażeniu! Łazienka z Sunshower i sauną fińską, jacuzzi, kominek, ogrodzony ogród, zadaszony taras. Blisko plaży.
Domek letniskowy 'T Zijper Eilant
Przytulny domek dla pięciu osób, w pobliżu Morza Północnego
Domek letniskowy Feha in Julianadorp, Nordh.
Komfortowy dom wakacyjny bezpośrednio za wydmami