2 domy i apartamenty wakacyjne na wakacje na plaży w Köröshegy
Obiekty w pobliżu Köröshegy
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Domek letniskowy Apartment Rádi
Mieszkanie dla max. 5 osób nad jeziorem Balaton / Balaton
Domek letniskowy Ferienhaus Varga
Dom wakacyjny Varga
Villa Panorama to rodzinny dom przy 3,5-kilometrowej otwartej plaży w Zamárdi, spokojnie położony z bezpośrednim dostępem do brzegu. W domu znajdują się mieszkania 2 i 4 osobowe.
Wolnostojący dom wakacyjny na południowym brzegu Balatonu w spokojnej okolicy i z dużym ogrodem o powierzchni 1400 metrów kwadratowych. Parking na podwórku. Bezpłatne wifi (WLAN). Częściowo klimatyzowany.
Zrelaksuj się w naszym mieszkaniu wakacyjnym na południowym brzegu jeziora Balaton z ogrodem o powierzchni 3000 metrów kwadratowych, bezpłatnym parkingiem i bezpłatnym Wi-Fi.
Dom wakacyjny Leena w Balatonszemes nad jeziorem Balaton, z 220m² powierzchni mieszkalnej, 9 pokoi, dla 9 osób.
Domek letniskowy Holiday Boros in Siofok with
Dom wakacyjny dla 10 z basenem, klimatyzacją w Siofok
Bardzo zrównoważony
Własna willa z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, jacuzzi, sauną, bezpłatnym Wi-fi, klimatyzacją, grillem, garażem dla max 12 osób w Siofok
Bardzo zrównoważony
BaluLand z basenem, klimatyzacją, WLAN
LAST MINUTE BOOKING od 10 lipca !!!! Samodzielny dom wakacyjny na wsi z basenem i WLAN, pralka, zmywarka, klimatyzacja.
Domek letniskowy w pobliżu plaży w spokojnej dzielnicy Siófok
Mieszkanie blisko centrum W-LAN
To przekształcone mieszkanie znajduje się w centrum Balatonszemes.Kuchnia jest gotowa. Meble muszą być jeszcze zbudowane. Zdjęcia zostaną wykonane w późniejszym terminie.
Zrównoważony
Widok z apartamentu na port (z lewej) W-LAN
Mieszkanie wakacyjne o powierzchni 45 m2, balkon z widokiem na port. W pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebuje nowoczesne mieszkanie. Klimatyzowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Lift
Zrównoważony
9% Promo 23.05.2026 - 20.06.2026
Widok z apartamentu na port (po prawej) W-LAN
Nowe budownictwo. Mieszkanie 45 m² z balkonem, widokiem na port, klimatyzacją. Pralka Najem długoterminowy, cena na zapytanie.
Zrównoważony
9% Promo 23.05.2026 - 20.06.2026
Dom bezpośrednio na plaży nad W-LAN
Mieszkanie przy wejściu na plażę. 2 balkony, spokojna okolica. Dla maksymalnie 5 osób. Parking na podwórku. OFERTA // od 5 września do 15 kwietnia dla najemców długoterminowych, cena na zapytanie. (0036 20 494)
9% Promo 23.05.2026 - 20.06.2026
Dom bezpośrednio na plaży pod W-LAN
Apartament z Wi-Fi, pralką, bezpośrednio przy wejściu na kąpielisko (10 m), klimatyzacja