1 dom lub apartament wakacyjny na wakacje na plaży w Tønder
, otwarta kuchnia(kuchenka(elektryczny), zaparzacz do kawy, lodówka(+ zamrazarka)), salon/sypialnia(łóżko 2-osobowe składane, TV, radio, chromcast), sypialnia(łóżko 2-osobowe)
Obiekty w pobliżu Tondern
Te obiekty odpowiadają Twojemu wyszukiwaniu, ale znajdują się poza wybranym miejscem docelowym.
Nowoczesny, przytulny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem i piecem opalanym drewnem w pięknej Fryzji Północnej. Cudownie nadaje się dla par i rodzin, które chcą uciec od zgiełku i codzienności
Ciesz się swoim urlopem w środku północno-fryzyjskiej idylli - To idealne miejsce na relaks, zwolnienie tempa i naładowanie baterii! Psy są bardzo mile widziane!
Dom pod strzechą w pobliżu Morza Północnego (1 km) - tak hygge jak sobie wyobrażasz! Przytulne wakacje z przyjaciółmi, rodziną z lub bez czworonożnych przyjaciół. Czysty spokój i radość.
Domek letniskowy Ferienhaus Katzhörn
W naszym popularnym domu wakacyjnym Katzhörn na 100 m2 jest mnóstwo miejsca dla maksymalnie 6 osób.
Bardzo zrównoważony
Piękny dom wakacyjny na Sylcie z wielką dbałością o szczegóły z nordyckim klimatem
Bardzo zrównoważony
140 m2 dla 1-6 os, 2 linia wałów, ogrodzony dla dzieci i psów, 2 zadaszone tarasy, WLAN, 2 łazienki, 4 telewizory i HDDVD, konsola Wii, tenis stołowy, 2 e-rowery, 4 rowery
Piękny apartament na grobli dla maksymalnie 3 osób (psy dozwolone), WLan gratis
Dom fryzyjski kryty strzechą, 1500 m od morza na starym Söschenswarft w Dagebüll-Kirche
Mieszkanie wakacyjne Schwinehallig
Witamy w pięknej Fryzji Północnej! Nasz domek letniskowy jest zaciszny, otoczony rolnictwem, pastwiskami dla krów i owiec.
Domek na wałach Bullerbü, do 15 osób
Dom przy wałach Bullerbü, odrestaurowany, 200 lat, zadaszony trzciną, 3 mieszkania wakacyjne różnej wielkości. Ok. 16 000 m2 terenu, bezpośrednio przy grobli, psy mile widziane
Bardzo zrównoważony
Apartament wakacyjny Rim Resort Haus 5 w Havnebyen na Zelandii, 70 m², dla maksymalnie 6 osób, 3 pokoje. W cenie wyposażenie ośrodka: 3 baseny kryte, sauna, pokój zabaw dla dzieci, minigolf, kort tenisowy.
10% Wcześnie 23.01.2027 - 29.03.2028
Mieszkanie wakacyjne Olandia Mieszkanie z loggią dla rodzin, odpowiednie również dla alergików
Mieszkanie Langenneß z widokiem
Mieszkanie z balkonem z szerokim widokiem: Przyjazne mieszkanie z 30 m2 powierzchni mieszkalnej i dużym balkonem z przepięknym widokiem na łąki, groblę i starą latarnię Hallig
Urlop bez kompromisów w mieszkaniu wakacyjnym Pellworm zob