Jesteśmy dostępni pon.-pt. w godzinach 9:00 - 17:00 +49 30 609 891 44

Advertise your holiday home or apartment – easily and affordably, without extra fees!

The portal to successfully letting your holiday accommodation


 • Wysokie obłożenie w sezonie i poza nim Ponad 1 milion zapytań o rezerwację rocznie
 • Wysoki ranking w wyszukiwarkach Ponad 14 milionów wczasowiczów rocznie dzięki najlepszemu pozycjonowaniu
 • Międzynarodowy zasięg Ogłoszenie na 8 portalach internetowych (w języku niemieckim, angielskim, francuskim, polskim, włoskim, hiszpańskim, holenderskim i chorwackim)
 • Maksymalne wpływy z wynajmu Bez opłat serwisowych - Bez opłat rezerwacyjnych - Bez prowizji
 • Portal niezależny od koncernów Odnoszący sukcesy na rynku od 17 lat, zarządzany przez rodzinną firmę
 • Maksymalna niezależność U nas masz wolną rękę i sam kontaktujesz się bezpośrednio z urlopowiczem
 • Bez ryzyka - umowa nie jest przedłużana automatycznie! Tylko Ty decydujesz o przedłużeniu ogłoszenia.
 • Indywidualna obsługa klienta Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Tylko trzy kroki do rejestracji obiektu wczasowego

1
Bezpłatna rejestracja

Zarejestruj się bezpłatnie i bez zobowiązań

2
Opisz swój obiekt

Dodaj istotne informacje i do 30 zdjęć

3
Skutecznie wynajmuj swój obiekt

Szybka publikacja ogłoszenia po jego bezpłatnym sprawdzeniu i wpływie płatności

Często zadawane pytania

Dlaczego portal domy-letniskowe.com to odpowiedni partner?
Ferienhausmiete.de / domy-letniskowe.com należy do największych niemieckojęzycznych portali turystycznych. Z ponad 14 milionami odwiedzających rocznie i ponad 1 milionem zapytań rezerwacyjnych, jesteśmy właściwym partnerem w bezproblemowym wynajmie Twojej nieruchomości. Przekonaj się o znakomitym pozycjonowaniu naszej strony w wyszukiwarkach.
Ile kosztuje ogłoszenie?
Ogłoszenie w portalu domy-letniskowe.com kosztuje 99 EUR rocznie plus VAT. Przy publikacji 10 i więcej ogłoszeń przygotowujemy dla Państwa ofertę indywidualną. Zapraszamy do kontaktu! U nas nie płacisz prowizji, nie ponosisz kosztów serwisowych i rezerwacyjnych. Zamawiając dodatkową opcję ogłoszenia typu TOP możesz ponadto zaprezentować nieruchomość bezpośrednio na stronie docelowej swojego regionu. Opcja ta kosztuje 25 EUR miesięcznie. Rezerwując ją na 12 miesięcy, płacisz tylko za 10.
Czy muszę płacić prowizję?
Nie. U nas płacisz tylko jedną, roczną opłatę za ogłoszenie. Nie ma prowizji ani opłat serwisowych, więc 100% dochodu z wynajmu stanowi Twój zysk!
Jak długi jest okres obowiązywania umowy?
Okres obowiązywania umowy na publikację ogłoszenia wynosi rok i wygasa automatycznie. Tylko Ty decydujesz o jego przedłużeniu. Przy opłacie za wykup reklamy na 24 miesiące udzielamy rabatu w wysokości 5%.
Czy moje ogłoszenie będzie się pokazywało w wyszukiwarkach?
Tak. Dbamy o to, aby Twoje ogłoszenie pojawiało się w wynikach wyszukiwania i mogło być łatwo znalezione przez urlopowiczów. Ferienhausmiete.de należy do największych niemieckojęzycznych portali turystycznych. Doskonałe pozycjonowanie naszej strony w wyszukiwarkach wpływa na zwiększenie zapytań i rezerwacji dotyczących także Twojego obiektu!
Jak mogę poprawić pozycję mojego ogłoszenia?
Na kolejność ogłoszeń w rankingu mają wpływ kryteria ich aktualności i kompletności. Aby osiągnąć dobrą pozycję należy zwrócić uwagę na następujące punkty:
 • Podaj z rocznym wyprzedzeniem ceny sezonowe
 • Staraj się, aby Twój kalendarz rezerwacji był zawsze aktualny
 • Dodaj maksymalną możliwą liczbę zdjęć w dobrej rozdzielczości
 • Wypełnij wszystkie pola tekstowe odpowiednimi opisami
 • Zbieraj opinie gości

Wszystkie powyższe punkty są ważne nie tylko pod kątem rankingu, ale także dla odwiedzających naszą stronę i Twoją reklamę - skutkują nie tylko większą ilością zapytań, ale przede wszystkim większą ilością rezerwacji.
Jeśli chciałbyś podnieść pozycję swojego ogłoszenia w rankingu, polecamy okresowe wykupienie ogłoszenia typu TOP. Dzięki niemu Twoja reklama będzie wyświetlana już na docelowej stronie regionu. Ogłoszenie typu TOP kosztuje 25 EUR miesięcznie i można je wykupić dodatkowo na dowolną ilość miesięcy. Rezerwując je na okres 12 miesięcy płacisz tylko za 10.
Kiedy moje ogłoszenie pojawi się na stronie?
Po dodaniu obiektu i wstawieniu wszystkich opisów oraz zdjęć, kliknij na pole "Zamieść reklamę online". Po wpisaniu adresu odbiorcy faktury możesz zamówić reklamę i automatycznie otrzymać potwierdzenie zlecenia przez e-mail. Natychmiast po otrzymaniu płatności dział obsługi klienta sprawdzi i opublikuje Twoje ogłoszenie.

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy dostępni telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00:

+49 30 609 891 44

Pola obowiązkowe
Are you looking for just the right vacationers for your holiday accommodation?

Zareklamuj i wynajmij apartamenty i domki letniskowe

domy-letniskowe.com są już ponad 17 niezawodnym partnerem, łatwo i bezpośrednio łączącym urlopowiczów i właścicieli nieruchomości. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich wynajmujących, którzy chcieliby skutecznie zareklamować i wynająć swój apartament lub domek letniskowy. Jesteśmy jednym z największych niemieckojęzycznych portali turystycznych z ponad 14 milionami odwiedzających rocznie i ponad 17.500 zadowolonych właścicieli nieruchomości. Łatwo, za pomocą kilku kliknięć, zareklamujesz swój apartament, domek letniskowy lub inne obiekty noclegowe. Zarabiaj pieniądze wynajmując swoje nieruchomości, powitaj nowych gości i najemców. Przekonaj się sam i już teraz dokonaj bezpłatnej rejestracji. Wynajmij swoje miejsce noclegowe wykupując korzystne cenowo ogłoszenie na naszej stronie i od razu pozyskuj nowe rezerwacje! Zaufaj naszemu serwisowi i zareklamuj swój obiekt na stronie domy-letniskowe.com. Nasza indywidualna obsługa klienta dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 i cały czas za pomocą [email protected].


Would you like personal guidance? Our customer service is happy to help you.

Our telephones are staffed from Monday to Friday, 9am to 5pm.
Nr. telefonu +49 30 609 891 44

Or send us an email under:
[email protected]