Ulubione gości
Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
8 razy dodany do ulubionych
od ponad 6 lat online
Ulubione gości
Opis
Jeśli kochasz wieś i spokój, pobyt na starej stacji kolejowej Harpe (Altmark) może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Wymieniony budynek recepcji z 1921 roku został całkowicie odnowiony w 2013 roku.
Na dworcu mieściły się kiedyś dwa mieszkania służbowe dla Reichsbahnerów, którzy pełnili na nim służbę. Teraz jasne stare mieszkanie na 1 piętrze z wysokimi sufitami i odnowionymi drewnianymi podłogami jest w pełni umeblowane i celowo spartańskie.
Jest on umeblowany dla 3 osób i posiada dużą sypialnię z łóżkiem 180x200, pokój dzienny, sypialnię i gabinet z łóżkiem 160x200, kuchnię z jadalnią i łazienkę z dziennym światłem. Ze wszystkich okien roztacza się wspaniały widok na spokojny krajobraz.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Dla psów i zwierząt domowych
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Zrównoważony
Ta nieruchomość spełnia 9 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 6 kilometr
6 kilometr
Jezioro 6 kilometr
6 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 6 kilometr
6 kilometr
Restauracja 6 kilometr
6 kilometr
Centrum 1 kilometr
1 kilometr
autobus 1 kilometr
1 kilometr
odległość do najbliższego dworca 20 kilometr
20 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Miejsce to zaprasza do odosobnienia się na kilka dni i spędzenia czasu wolnego. Można zabrać rower i wybrać się na wspaniałe, rozległe wycieczki po północnym Altmarku.
Stacja kolejowa znajduje się nieco na uboczu wsi, bez sąsiednich zabudowań. Połączenie kolejowe zostało przerwane kilka lat temu.
Część wyposażenia kolejowego jest jeszcze rozpoznawalna, jednak natura prawie całkowicie odtworzyła stare perony, drogę załadunkową i rampy.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Usługi dodatkowe/opcjonalne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 15:00 |
| Check-out: | 11:00 |
| Zadatek: | 20 % przy rezerwacji |
| Reszta zapłaty: | 4 tygodnie przed przyjazdem |
Opcje płatności:
Przelew
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Bezpłatne anulowanie możliwe do 30 dni przed datą przyjazdu.
Pozostałe informacje:
Woda pochodzi z własnej studni, jest przebadana i nadaje się do picia. Dla ostrożności prosimy o zabranie wody mineralnej.
Łazienka jest poza mieszkaniem, jeden krok przez korytarz do wyłącznego użytku.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 08.12.2025
7 recenzji
Ocena ogólna
Kwiecień 2022
Helene W. z Horn-Bad Meinberg
helene
Piękne mieszkanie, odpowiednie miejsce na spokojny wypad!
Enno jest wspaniałym gospodarzem, jesteśmy zachwyceni dookoła. Dziękuję
Marzec 2022
H. O. z Halle (Saale)
Pięknie i z miłością urządzone
Piękne mieszkanie urządzone z rozmysłem i starannością w wyjątkowym budynku w spektakularnej lokalizacji z sympatycznym właścicielem. Zdecydowanie polecam!
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi
Marzec 2022
Karsten W. z Hamburg
Wspaniały czas w Altmark
Byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania, w odrestaurowanym dworcu kolejowym w otoczeniu przyrody.
Gospodarz, Enno Poppinga, zadbał nawet o słoneczną pogodę. Doskonale! Na pewno wrócimy!
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem
Październik 2021
Doris N. z 39326 Samswegen
Wakacje w Harper Station
Bardzo nam się podobało i dlatego na pewno pojedziemy tam ponownie w przyszłym roku.We wszystkich kategoriach dostaliśmy najwyższą ocenę.Również właściciel,pan Poppinga,jest bardzo miły,zawsze pomocny i rozważny.W każdym razie trzeba mieć własny samochód,jeśli chce się pojechać do dalszych okolic,jak Arendsee,Salzwedel czy Hitzacker.Przyroda,lasy tuż przed drzwiami są wspaniałe.Liczne ścieżki rowerowe,także ścieżka okrężna Altmark,zachęcają do uprawiania sportów.
Polecany dla: Seniorzy, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Dla singli, Urlop romantyczny
Wrzesień 2021
Rene S. z Oberwiesenthal
Cudowna oaza spokoju..
Jeśli szukasz absolutnej ciszy i spokoju w Altmark, to jest to miejsce dla Ciebie. Zatrzymaliśmy się na 1 piętrze dworca. Pokoje są stylowo urządzone, więc naprawdę niczego im nie brakuje. Wyjechaliśmy wypoczęci po tygodniu. Wielkie podziękowania dla gospodarza!
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Seniorzy, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Dla singli
Kontakt
Pan E. Poppinga
Jestem fanem starych stacji country, a dzięki stacji Harpe spełniłem wielkie marzenie. Mieszkam tu, pracuję w Berlinie i właściwie mam wschodniofryzyjskie korzenie - trzy rzeczy, które zupełnie nie idą ze sobą w parze, a jednak świetnie się komponują.
Gospodarz od: 12.06.2014
odsetek odpowiedzi: 100%
czas odpowiedzi: poniżej 3h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
Numer obiektu: 250072
Inne ogłoszenia Pan E. Poppinga
Borkum, Morze Północne, Dolna Saksonia
Borkum, Morze Północne, Dolna Saksonia
Arendsee, Saksonia-Anhalt, Niemcy
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Arendsee, Saksonia-Anhalt, Niemcy
Arendsee, Saksonia-Anhalt, Niemcy
Arendsee, Saksonia-Anhalt, Niemcy
Pozostałe informacje
własna strona internetowa:
Stacja Harpe - Bel Etage
Domy i mieszkania wakacyjne w Niemczech
Domy i mieszkania wakacyjne w Saksonii-Anhalt
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 250072
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 6 lat, 4 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/250072.htm
«Stacja Harpe - Bel Etage» uzyskał ocenę 4.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 7 recenzji oddanych przez gości.